Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tudják békén hagyni...

Miért nem tudják békén hagyni az embert?

Figyelt kérdés

Az új munkahelyemen mindig szekálnak, hogy miért nem beszélgetek meg nyitok feléjük. Látják ,hogy nem vagyok az a beszélgetős fajta akkor miért nem tudnak békén hagyni a Pics@ba?

Veletek is volt már ilyen mit csináltatok?



2019. nov. 6. 01:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Mert ez egy munkahely. Ez nem egyéni vállalkozás. Itt vannak munkatársak, akikkel a közös munka érdekében szükséges a kommunikáció.

Nem könnyű, értem. De ettől még nekik is fura, hogy van egy különc, akinek egy jó szava nincs hozzájuk.

2019. nov. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hányan vannak? Milyen munkahely?

Vajon az opció, hogy a kis társaságot elhívod egyszer sörözni, és ott sem dumálsz, csak fizeted az első kört és hallgatsz és néha bólogatsz, hogy érted, amit mond??

2019. nov. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Mert ez az átlag magyar munkahelyi mentalitás. Üres életűek, unatkoznak. Több, mint 10 éve külföldön élek, itt érdekesmód eddig minden helyen elfogadták, ha nem akartam haverkodni, és csak a munka kapcsán szólaltam meg.
2019. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
1: Ahogy írod, a közös munka érdekében szükséges kommunikálni. De azt el kellene fogadniuk, ha valaki nem akar trécselgetni meg közvetlenkedni. Hisz ez egyáltalán nem létfontosságú a gördülékeny munkavégzéshez.
2019. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ami a munkához tartozik arról beszélek.

De minek feleslegessen beszélni fárasztani az embert hüjeségekkel néha.

Ez jobban leszivja az energiát, mint maga a munka

2019. nov. 6. 13:00
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Hüje. Hüje hüje hüje hüje hüje


Te vagy a hülye kérdező. Egyébként sosem értettem hogy miért kell kiakadni a legegyszerűbb kérdéseken. Nyílván nem feltétlenül a magánéletedre kíváncsiak, csak szeretnének megismerni. Ha csapatban dolgozol valakivel akkor nem árt tudni hogy miben lehet rá számítani, illetve ha zavar vmi téged és ezt tudtukra adod akkor tudják hogy mire figyeljenek a jövőben.

2019. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Munkával kapcsolatban számíthatnak ,de minek kell kérdezni 20× ,hogy miért vagy szótlan
2019. nov. 6. 15:14
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi én is ilyen vagyok. Én sem beszélgetek a kollégákkal magánéleti dolgokról. Szerintem nem is érdekli őket igazán. Ha esetleg valaki akarja szívesen meghallgatom mert ahhoz értek. :D

De hogy őszinte legyek ez azért az ismerkedésben nem jó pont. Sosem volt barátnőm így 27 évesen sem. Egyszerűen nem tudom hogy hogyan lehet "hülyéskedni, viccelődni" az emberekkel. Ezt tanácsolták nekem ismerkedéskor.

2019. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagyok szótlan? Fókuszálok a munkára és nem szeretek közben dumálni. Ha van kedved dumálni, kávészünetben üljünk össze. Ha a munkafolyamattal van megbeszélni való, akkor szedjük össze, dumáljuk át, utána csináljuk azt, amiben megegyeztünk, ha kész vagyok, szólok.
2019. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Talán lényként azért könnyebb kicsit.
2019. nov. 6. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!