Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan mondanátok meg a...

Ti hogyan mondanátok meg a főnöknőnek hogy felakartok mondani?

Figyelt kérdés

Bejött egy jobb lehetőség.A főnöknővel jól megvagyunk korrekt velem szemben kivéve abban,hogy nem oldja meg a munkahelyen lévő feszültségeket ha hiányzik munkás ami itt gyakori hogy az utolsó pillanatban nem jönnek egyesek minden rád marad

Ha akarná megoldhatná és már elegem van a gáncsoskodásból a sok munkából amikor a kollégák/kolléganők összevissza sétálgatnak.Itt általában egyik napról a másikra mondanak fel azt azért nem szeretném de heteket se fogok még lehúzni.


2019. nov. 7. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te:Üdv,fel szeretnék mondani.

Főnök :De miért?

Te:Adódott egy másik lehetőség amivel szeretnék élni.

Főnök:Ezt csak így?

Te:Tudok még maradni egy kis ideig.

2019. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megírod a felmondásodat, vannak erre sablonok a neten, és lerakod elé "Találtak egy másik lehetőséget, ezért be szeretném nyújtani a felmondásomat."- szöveg kíséretében. Ha nem vagy próbaidős, van valamennyi felmondási idő, egy hónap körül szokott lenni, azt le kell dolgoznod.
2019. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondd meg és kész. Akárhogy cifrázod ugyanaz a vége.
2019. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan írásban kell felmondani, egyébként meg szóban hozzáteszed, amit úgy gondolod, hogy fontos.
2019. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van, írj egy felmondólevelet mindenképp, melyben X naptól felmondod a munkaviszonyodat és tisztában vagy a felmondási idővel (ha nem akarod ledolgozni írd bele hogy "melytől örülnél ha eltekintenének") - bár valószínű nem fognak.

Mindenképp hívd félre ha lehet és négyszemközt mond el neki.

2019. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy ahogy az első irta.

Nekem is igy ment csak arra nem számitottam hogy a főnöknek épp nagyon jó kedve volt és széles mosollyal várt,meg fel volt dobodva.Na gyorsan elment a jókedve de őszintén elmondtam neki mindent és 1hónap felmondási időt ajánlottam hogy találjon valakit a helyemre.

2019. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!