Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az, ami leginkább zavar a...

Mi az, ami leginkább zavar a kollégáidban?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy titeket mi zavar leginkább a munkatàrsaidban, milyen tevékenység vagy szokás? Engem az, hogy állandóan az irodában ebédelnek és néha olyan szag van bent, mintha egy étterem konyhájàban lennék. Titeket mi zavar?

2019. nov. 7. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Az amikor beképzeltek.
2019. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy vannak.
2019. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
A zaj, ha el akarok merülni egy agyalós feladatban.
2019. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Uvoltenek minden sz@rer
2019. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nyalnak a főnöknek, jopofiznak mindenkinek, aztán ha valaki nincs ott kibeszélik. Keverik a sz...t, aki meg nem nyal csak jopofizik azt a felettesek is ott szivatjak ahol csak lehet.
2019. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Hogy van barátja -.-"
2019. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Én egylégterű irodaban vagyok.


El tudnám törni a kezét annak, aki betegen bejön, két napig tüsszög, köhög, végigfertőzi az irodát, majd a hétnek a végéig elmegy táppénzre.


Állandó harcok mennek a lámpa-ablak-légkondi miatt.


A kajaszag előfordult már, de szerencsére ritka.


Minden helyen van egy energiatúltengéses valaki, aki állandóan kornyikál, fütyül, stb. Engem nagyon tud zavarni a koncentrációban.


Az, ha beszélget egy csapat, nem zavar. Ha pl úgy beszélgetnek, hogy a fejem felett ordibálnak át, az rendkívül idegesít.


Az, ha valaki folyton krákog szintén idegesít.

2019. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Hogy ráérnek a másiknak keresztbe tenni, mert az az elgondolásuk, hogy a másiknak milyen töki az élete...
2019. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Ja meg voltak ilyenek, hogy


- kolléga bejött, egy órán át szívta a taknyát, majd elővett egy zsepit és kifújta az orrát.


- két kolléga nagyon szerette az ujjaikat ropogtatni. Nekem meg mindig felfordult a gyomrom


- kolléga, aki agyf..zt kapott munka közben és üvöltözve káromkodott vagy csapkodott és mindig szívrohamot kaptam


Volt egy megoldahatlan eset, ahol kolléga nem tehetett a dologról. A kolléga beszédhibás volt én meg mizofóniás. Nagyon furcsán ejtette az sz betűt. Úgy, hogy nagyon zavart. Távolabb ültem tőle. Halkan beszélt és nem lehetett hallani mit mond, de a furcsa sz betűket igen, mert megnyomta. Utáltam, ha beszélt, de egy tök kedves emberke volt. Nem volt rá megoldás, mert ez nem olyan, mint pl, hogy "Vedd vissza a cipődet, mert zavar a szag." - nem tudja elhagyni.

2019. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

- Mikor büdös valaki

- Mikor beszélgetnek körülöttem hangosan, miközben dolgozni szeretnék

-Mikor valaki egész nap zabál

-Mikor bejönnek betegen, lefertőznek majd mikor meggyógyultak rácsodálkoznak hogy: jéé mitől lettél beteg, nehogy megfertőzz most gyógyultam meg

- Mikor egyfolytában a diétáról és a fogyókúráról beszélgetnek, miközben tömik magukba a duplaadag diétás kajákat, mondván hogy az úgyis diétás, így nem fogynak egy kg-t sem

- Na meg hogy az egyik kifagyaszt, utána a másik bedurrantja a fűtést, hol didergek, hol ömlik rólam a víz, holott egy átlagos hőfok bőven elég lenne.

2019. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!