Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan kollégád, aki...

Van olyan kollégád, aki társasági életet élni jár be a munkahelyre?

Figyelt kérdés
Nekem több is van, akin látszik, hogy szereti jól érezni magát munka közben, ami sokszor vagy a munkája rovására megy vagy pedig ezért tovább bent kell maradnia. Van olyan is, aki többet beszél, mint amennyit dolgozik, a nyolcból nagyjából 2-3 az érdemi munkája a többi más egyéb elfoglaltság, mondjuk beszélgetés, történet mesélés, magán telefonok kizárólag céges telefonról, tea készítés, mosdó, cigi, ebéd, nassolás stb... Neked is van ilyen munkatársad?

2019. nov. 8. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos van. Főleg akik behozzák a magánéleti problémájukat, munka közben beszélnek a hülye férjükről akik semmibe nézik őket és akár nekiállnak bőgni is.

És olyanok is, akiknek a munka megáll a kezükben, mert meg kell mutatni telefonon az unokát, a cuki szomszéd gyereket, az udvarlópasi nyálas üzeneteit.

A tea-mosdó-cigi-nasi kombóval nincs bajom, amíg akkor csinálja, ha szünet van, vagy épp nincs melója.

2019. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem olyan munkatársam volt aki inkább bejött 8hónapos terhesen veszélyes körülmények köze dolgozni mint hogy otthon maradjon,olyan jól érezte magát köztünk,ez forditva már nem volt igy igy fel lett szólitva hogy maradjon otthon.
2019. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Van. Laza ugyan a munkahely, a vezetőség, de azért 11 órából kb 3-at olyan szinten ellógni, hogy minimálisan sem foglalkozik azzal, amit csinálnia kellene...Na ez gáz. Meg az is, hogy ő folyamatosan megszólja a kollégákat, ha fél- egy óra szünetet tartanak (pedig ezt maguk a vezetők mondják, hogy ennyi jár) a 11-ből, felnyomja az amúgy teljesen normális feletteseit is a tulajnak (ő az abszolút főnök), mert rá mertek szólni, hogy ennyi lazsálás már sok lesz stb.
2019. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Van egy pasi aki éjszakás műszak után sokszor vissza biciklizik a munkahelyre beszélgetni, kávézni a munkatársakkal, mert nem tud aludni.

Amikor szabadságon volt, akkor is minden nap benézett pár órára.

Leálláskor is bejött, boldogított engem a portán.

Vannak akik nagyon szeretik a munkahelyüket.


Olyan meg rengeteg van, aki a munkaidőt beszélgetéssel tölti el és nem csinál semmi tényleges munkát.

2019. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Megőrülnék egy olyan munkahelyen, ahol nem lehet a kollegákkal kommunikálni, és nem a munka ellógásáról beszélek.
2019. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk részben mindenki ilyen. Egy kb. 40-50 fős cégnél vagyok és elég változó az, hogy egy adott munka melyik képeken és mennyit fut. Amit meg kell csinálni, azt mind megcsináljuk, de azon felül mégis mit kéne tennünk? Csendben ülni a sarokban? :D
2019. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Ne haragudj, kedves 5-ös, de az nem normális dolog, hogy valaki pl 11-ből min laza 3 órát vagy éppen 8-ból 5-öt eltrécsikél (zavarva ezzel azt, aki dolgozik), pihenget, cigizget stb. A munka meg közben áll, holott azért fizetik, hogy megcsinálja.

És nem, ez rohadtul nem ugyanaz, mint hogy hozzá sem szólhatsz senkihez. Utálom, mikor vki rögtön csak a másik véglettel próbál “érvelni”.

2019. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk van 2.

Az egyikük egész álló nap lent van a dohányzóban, cigizik és tracssol. De komolyan, én is azt hinném erre hogy csak túlzás, de nem, kb pisilni meg kávét főzni megy csak be.

A másik egész álló nap telefonálgat a munkahelyi telefonjáról (privát beszélgetések), de ő is vicc-kategória, tényleg megállás nélkül nyomatja.

Igazából a kettő közül csak a második zavar, mert a szomszéd szobában van és ordítva telefonál, most is épp azt hallgathatom, elég idegesítő. :/

Ezen túl nem érdekel, majd a főnökük intézkedik ha akar.

2019. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
7-es értelmezd amit írtam.
2019. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Veled ellentétben én a kérdést értelmeztem (meg a kérdező kifejtését).

Ehhez marhára nem passzol a te válaszod, miszerint az lenne a baj, hogy a munkatársak hozzá mernek szólni egymáshoz.

2019. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!