Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti váltanátok munkahelyet...

Ti váltanátok munkahelyet ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A jelenlegi munkahelyemen nagyon kedvelem a kollégáimat, nagyon jó a légkör, de 4 nagy problémám van vele. Nem vagyok teljesen bejelentve, nem megfelelőek a munkakörülmények, nem kapok visszajelzést a munkámról, tehát nem tudom, hogy elégedettek-e velem vagy nem.


A nem teljes bejelentést leszámítva a fizetéssel nincsen probléma, hogyha a főnököm tartja magát a megbeszéltekhez (eddig mindig tartotta hozzá magát) akkor most lesz egy emelés, majd 3 hónap múlva lesz még egy 10% nettó emelés.


A helyzet az, hogy közben megkerestek engem egy másik cégtől, ahol valószínűleg teljesen be lennék jelentve, megfelelő munkakörnyezetben dolgozhatnék és ugyan azt a pénzt megkapnám, amit itt 3 hónap múlva. Szakmailag mindenképpen előnyösebb lenne, de egy jó társaságot kéne itt hagynom, akik miatt szívesen járok be dolgozni.


Előző munkahelyemen nagyon rossz volt a társaság, de jó munkakörülmények voltak ettől függetlenül, szóval az első 2 munkahelyemmel sikerült szerintem kifognom a 2 végletet és kicsit félek, hogyha váltanék, akkor megint az egyik végletet találnám meg. Tisztában vagyok vele, hogy nincsen tökéletes munkahely, a mostanival nagyon meg lennék elégedve, hogyha látnám, hogy szakmailag is vezet valahova, de sajnos zsákutcának tűnik.


2019. nov. 8. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a kérdés, azonnal el kellett volna fogadni az ajánlatot
2019. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát kinek mi a fontos. Ha neked a jó társaság megér annyit, hogy szakmailag megrekedsz a te dolgod. De hogy nagy hülyesét csinálsz az tuti
2019. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1-es, még nem kaptam ajánlatot, az interjú jövőhéten lesz.
2019. nov. 8. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor válts!


Eleve hlyeség nem teljesen bejelentett melót vállalni, mert ha netán lebetegszel, a főnök meghal, munkanélkülivé válsz, hát anyagilag kvára nem mindegy ám...!


És arra is gondolj, hogy mi van, ha a társaság apránként lecserélődik. Semmi sem állandó!

2019. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A helyzet az, hogy közben megkerestek engem egy másik cégtől"


Akkor ez mi volt?

2019. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5-ös, hr-es felhívott, hogy van egy ilyen lehetőség, partnerhez keresnek munkaerőt. Önéletrajzomat elküldtem, tartottunk egy telefonos interjút, összeállították a profilomat, tovább küldték a partnercégnek, akik várnak személyes interjúra.
2019. nov. 8. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el és kérdezz rá mindenre. Sajnos nem minden a jó társaság. Szerintem neked is az a jó ha fejlődsz és haladsz, lépsz feljebb. Én mindenképpen váltanék, ha meg lesz az interjú tudsz mérlegelni. :) szép estét!
2019. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok teljesen bejelentve"


Én ezt a munkát már el sem vállaltam volna így, de kinek mi.

2019. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!