Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kötelezhet a munkáltató...

Kötelezhet a munkáltató külföldi kiküldetésre?

Figyelt kérdés
Kb. egy hét lenne.
2019. nov. 9. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
A munkád része, és fizetik, akkor igen.
2019. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs a szerződésben.
2019. nov. 9. 18:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a munkaszerződésedben? Változó munkahelyre vagy felvéve, benne van, hogy időnként külföldre is utaznod kell a munkád miatt? Bármilyen módon jelezték előre neked, hogy szükség lesz/lehet majd külföldi utazásra is?
2019. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem, ha nincs szerződésben. De felkerülsz a feketelistára.
2019. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nincs a szerződésemben. Tudom hogy nem jó pont, de csak azért küldenének mert van nyelvvizsgám amit ezer éve szereztem. Közben meg szakmailag nem értek ahhoz amiről kint szó lesz...
2019. nov. 9. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem de enyhén szólva fogyatékos vagy ha nem élsz ilyen lehetőséggel
2019. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó jól mondja.

Lehet világot látni, kimozdulni ingyen. Fizetnek mindent, egy hét alatt lesz egy csomó szabadidőd körülnézni. Hülye lennél nem menni és a kifogást keresni.

(Kivéve, ha valami idióta kollégával kell menni, nekem egyszer volt ilyen, a hátam közepébe se kívántam a dolgot, de mégis jó volt tapasztalatnak, mert nekem kellett a szószólónak lenni)

2019. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze azért ez kemény munkával jár, prezentációkat kellene tartani több szaz ember előtt. Mint írtam nem tegnap szereztem a nyelvvizsgámat.
2019. nov. 9. 20:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Prezentációra fel lehet készülni, attól nem paráznék. A végén a kérdések már neccesebbek lehetnek. De nyilván valami fogalmad van a témáról, nem csak magyar nyelven, ha egyáltalán felmerült, hogy ilyen szinten képviseld a céget külföldön.
2019. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy nincs, nem is értem mért engem akarnak küldeni, vagyis de a nyelvvizsgám miatt.
2019. nov. 9. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!