Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahelyen csalnak az...

Ha egy munkahelyen csalnak az ember körül, akkor ő kinek engedjen?

Figyelt kérdés
Nem szeretné becsapni a munkaadóját, de ha nem csatlakozik a körhöz, kitaszítják a közösségből a többiek.

2019. nov. 10. 09:57
 1/6 Magic ***** válasza:
Én a csalókhoz csatlakoznék. Plusz pénz, én csak jól járok. Ha nem csatlakozok akkor utálni kezdenek és ha lebuknak engem is magukkal rántanak. Akkor legalább jól járjak már én is :D
2019. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:

Én hangfelvételt készítenék, amiből kiderül kik, mit csalnak, és hogy nyomás alá helyeznek, ha nem igazodsz hozzájuk. Ha/amikor nem tudod elviselni a helyzetet, akkor beszélni kell a főnökkel. Ha nem hisz, ott a felvétel.

A gond az, hogy sok embert kirúgni ma még kellemetlen, tehát lehet, hogy megéri neki a kis csalás, esetleg tud is róla. Ha a csalókat megfenyíti, akkor te még jobvan ki leszel közösítve, esetleg fel is mondasz.

2019. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
#1: Akkor nem, ha van ellenbizonyíték.
2019. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Magic ***** válasza:

#3 Oké akkor ennyit változtatok a válaszomon. Ahányszor találkozok velük hangrögzítôre veszem az egészet. Ígyis benne lennék a csalásban, de ha esetkeg ki akarnának túrni akkor magammal tudom ôket rántani így ém leszek fölényben.


Köszi :D

2019. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak elméleti kérdés volt a jövőre nézve (mert több ismerős került hasonló szituációba).
2019. nov. 10. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Ilyenkor nincs jô lèpès, mert a fejètől bűzlik a hal...
2019. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!