Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha nem jövök ki...

Mit tegyek, ha nem jövök ki jól a munkatársammal?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem a munkahelyemen, egy nálam pár évvel idősebb kollégát kaptam, hogy tanítson be. A baj az, hogy nem bírom elviselni a stílusát. Túl közvetlen, próbál poénkodni állandóan, majdnem minden pénteken mennek inni akikkel együtt vannak az irodában, van egy másik lány még, és vele is perverz poénokat nyomnak sokszor, pedig a lánynak van vőlegénye. Nem szeretek kérdezni se tőle, pedig pont neki kéne segítenie nekem. Mit tegyek, ha nem bírom elviselni? Az a baj, hogy ez így meg a munkám rovására megy..

L/23


2019. nov. 10. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetlen hét telt el, ez nem sok, lehet kicsit meg kéne ismerned. A perverz poénok hát biztos van akinek nem fér bele...meg ha nyomul az is más, de szimplán csak poén az még nem flört...inkább csak nem tabu annyira, ez egyébként tök pozitív a legtöbb helyzetben, lehet elsőre sokkoló,h a inkább oylan típusú lány vagy, akitől elnézést kell kérni, de nagyon felszabadulttá tehet, ha be tudsz szállni ebbe, ezt most nőként mondom. Nyilván ha hozzádnyúl, vagy egyértelműsíti, hogy akar is valamit, akkor az már gáz.
2019. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állítsd le négyszemközt,vagy ha olyan szexuális poénja van mond meg neki h egyaltalan nem vicces, inkabb unalmas.
2019. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!