Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem nem normális 7...

Csak szerintem nem normális 7 napból 6-ot dolgozni 3 műszakban?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Közben megfejtettem, nyilván "napból" akar lenni, tehát azt akarod tudni, hogy csak szerinted nem normális-e 7 napból 6-ot dolgozni 3 műszakban. (A helyedben írnék a moderátoroknak, hogy javítsák át, mert így lehet, hogy nem sok értelmes választ fogsz kapni.)


Nem, nem normális. Gondolom, papíron csak 5 napot dolgoztok. A szabadnap pedig mindig vasárnap?

2019. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 napot kell dolgozni?

Gondolom gyár.

A szombat az túlóra?

Mármint kötelező túlóra, vagy választott?

2019. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, abszolút nem normális az, hogy robotkènt kezeli az embereket a világ, nem erről kène, hogy szóljon az élet, dolgozol reggeltől estig siralmas fizetèsèrt és minden nap azon agyalsz, hogy ne halj éhen. Ez nem élet, ez rabszolgasors.
2019. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. De sajnos ebben az országban olyanok a törvények hogy simán meglehet tenni, hogy ezt csinálják például a gyárban dolgozókkal.
2019. nov. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csocsi76 válasza:
Szerintem a heti 5 nap 1 műszakban is sok :-)
2019. nov. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!