Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik már évek óta munkanélküli...

Akik már évek óta munkanélküliek, ti csináltatok valami értelmes dolgot a munkanélküliség alatt?

Figyelt kérdés
Úgy értem iskola, jogsi vagy bármi. Én egy okj-t csak. De nem vesznek fel azzal se.

2019. nov. 10. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem vesznek fel?
2019. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Rengeteg tervem lenne, ha legalább félév "semmitevèst" kaphatnèk az élettől, persze csak úgy, hogy nem kell idegeskednem a pénz miatt. Törődnèk végre a hobbimmal, rengeteg befejezetlen művem van aminek nem érek a végére évek óta.
2019. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2019. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt másfél év, amikor nem dolgoztam. Csináltam egy nyelvvizsgát(nem nulláról), de őszintén szólva nem sok produktív dologgal foglalkoztam ezen kívül.
2019. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy nyelvvizsga, két OKJ-s képesítés.
2019. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer 2 évig voltam munka nélkül. Néhány hétre önkéntesnek mentem erdélyi és kárpátaljai gyermekotthonokba, nagyon jól éreztem magam.
2019. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

diplomával a kezemben 1 éve kínlódok munka nélkül. Persze nem mondanám hogy tétlen voltam, ha 200-300 helyre nem küldtem pályázatot akkor sehova sem. Ezek közül kb. 20 helyre hívtak be, de lehet sokat mondok, nem számoltam pontosan. Amellett, hogy el vagyok keseredve emiatt, próbálok nem tétlenkedni, valami átképzést csinálni pl most is az Újratervezés nevű programozói képzést csinálom, tanulom, nemsokára záró vizsga.


Egyébként "körvonalazódni" látszik egy sima közfoglalkoztatási viszonyban lévő állás most. De ki tudja mi lesz belőle, volt már olyan hogy ígéretet kaptam hogy ezt az állást meg fogom kapni utána mégsem úgy lett... pedig már nevetséges havi 40-50.000 forintoknak is örülnék, meg ha nem lenne "olyan nagy" lyuk az önéletrajzomban :(

2020. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!