Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit adjak Karácsonyra a...

Mit adjak Karácsonyra a munkatársamnak, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Ma húztunk neveket, és pont azt a fiút húztam, aki húzhatna engem... Ja... Szóval azt, aki tetszik. :D

Természetesen veszek valami normális ajándékot is, de szeretnék valami kreatívat is, ami "felhívás keringőre".

Nyílt titok, hogy oda vagyok érte, ő is tudja, szoktunk poénkodni meg flörtölni.



2019. nov. 10. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
bordázott óvszert
2019. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány?
2019. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja most látom ott írtad fiú

Egy fiúnak nem nagyon lehet mit csinálni. Vegyél neki óvszert komolyan

2019. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Válaszoló. Lehet nem ennyire egyértelmű módon szeretné felhívni "keringőre" de nem rossz ötlet :D

Sajna ilyen dologban nem igazán tudunk segíteni, mivel nem ismerjük őt és téged sem. Olyan dolgot vegyél neki, amihez (közvetett vagy, közvetlen módon ) kapcsolódtak valami érzelem dús emlékéhez/pillanathoz. Ez lehet egy vicces, kellemetlen de még is jó emlék, kicsit intimebb/közelebb emlék/beszélgetés... Akármi ami valamit felidezhet benne és te jutsz az eszébe arról a dologról, illetve hát egy jó emlék.

2019. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


Van itt egy szív alakú ajándékdoboz, lehet, hogy kapni is lehet valahol, meg akár egyénileg feldíszíteni

Meg itt pár éve nem kifejezetten szerelemhez, de volt ajánlva olyan is, hogy explosion box, youtube-on vannak róla videók, olyan, hogy ki lehet nyitni , és akkor van benne csomó fül, meg képeket meg idézeteket meg matricákat meg mindent lehet belerakni, meg ilyen csillogós festékes izéket, meg satöbbi, mimndent, ami eszedbe jut. :) És akkor lehet ezt kicsit ilyen Valentin-napis, vagy ilyen Mikulásos-Karácsonyos köntösben is. Amilyenre jól esik , olyanra csinálod meg; nézzél róla videókat, amiben bennevan az alapötlet. :)

2019. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2 db ajándékmozijgyet. Hátha téged hiv el :)
2019. nov. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Mozijegy, vegyél magadnak is, amikor átadod az ajándékot, megmutatod, hogy a tiéd a másik jegy.
2019. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A mozi/színhàzjegy tényleg jó. :D Én biztos azt adnék neki.
2019. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket, tök jók. :)

4-es: A tied kifejezetten tetszik, hasonlót adtam annó a "majdnem exemnek" szülinapjára. Viszont vele nem olyan a kapcsoltunk, nagyon kell gondolkoznom, hogy hátha eszembe jut egy ilyen emlék.


Közben egy másik munkatársam adott egy olyan ötletet, hogy vegyek egy fagyöngyöt, hátha érti a célzást. :D

2019. nov. 12. 00:08
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy ítéled meg, hogy szereti a kezdeményező nőket, akkor akár a fagyöngy is jó ötlet lehet, felrakni valahova, mint a filmekben. Bár szerintem nem érsz vele semmit, ha észre is veszi, max nevet rajta egyet.
2019. nov. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!