Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez valami kamu munka lenne?

Ez valami kamu munka lenne?

Figyelt kérdés

Kiírtam egy csoportba, hogy munkát keresek. Egy öltönyös profilkèpes férfi pedig írt is Nekem perceken belül.:

"Szia! Egy svàjci cégnek dolgozom a turisztika területén. Ez egy részmunkaidőben is végezhető üzleti lehetőséget is rejt. Ha érdekel, akkor szerdán várunk egy erről szóló tàjèkoztatón."

A profil igazi. A kérdésem már csak az lenne, hogy szerintetek ez az ajánlat kamu? Visszaírjak egyáltalán neki?

Csak értelmes válaszokat kérek!


2019. nov. 11. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valami MLM féle rendszer lehet mögötte (multi level marketing), ha ő a piramis csúcsán van, akkor neki nagyon megéri, de te úgy is az alján kezdenéd olyan szinten, hogy ne érje meg, ha nem áldozod rá az összes szabadidődet éveken át.


Állásról nem szoktak tájékoztatót tartani. Általában már a kiírásban ismertetik a munkakört, aztán állásinterjú követi, nem pedig "tájékoztató".

2019. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ajánlat lehet valóságos, de ahogy az előző is leírta, a munka az vagy piramisjáték vagy valami sumákság. Fektesd be a pénzed, vegyél kamu részvényt, majd ők jól megtőzsdéztetik, ilyesmi.

Tiszességes munkaadók konkrétan megmondják, h mi lesz a munka, mosogatás, takaritás, felszolgálás, stb.

2019. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem írtam vissza neki!
2019. nov. 11. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!