Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi bennem ez a sok harag es...

Mi bennem ez a sok harag es gyulolet?

Figyelt kérdés
Kulfoldon dolgozom egy irodaban 6 honapig, ez a masodik honapom. Sajnos eleg suru hetvegem volt, nem tudtam kipihenni magam, igy eleg faradtan erkeztem ma az irodaba. Harom lannyal vagyok egy szobaban, ok mind olaszok, es egyfolytaban beszelgetnek. Joban vagyunk egyebkent, en birom oket, de eppen csinalok egy feladatot, es kicsit zavar a folyamatos trecseles, foleg, hogy nem is ertem, es magamban ilyen rendkivul csunya dolgokat mondok rajuk, pl h 'hogy lehet ilyen hulyen beszelni, takarodjatok mar el, kussoljatok mar..." Elmentek ebedelni, de amikor meglattam az elsot visszavonni, osszeszorult az oklom meg ugyan nem lathatoan de vicsorogni kezdtem. Mindez csak akkor tortenik ha belemerulok a feladatomba, es meghallom vagy meglatom oket, ha direkt figyelek akkor nincs problema. Mi lehet ennek az oka, mondom az egvilagon semmi bajom veluk, de idegesit, hogy neha ilyen gondolataim vannak...

2019. nov. 11. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szinte ugyan ezt megéltem ... 29 f sok az inger amit nem tudsz levezetni nekem ami segített az 7 végent 100 km biciklizés meg sok fű de ha nem tudod megszüntetni az inger erős környezetet ez lesz ...
2019. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!