Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Láttam egy portás állást a...

Láttam egy portás állást a facebookon. Csak teló szám van. Ha felhivom holnap miket fog kérdezni a csávó? Mik az elvárások ehhez a munkához?

Figyelt kérdés
Vagy mondja majd küldjek önéletrajzot?

2019. nov. 11. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megkérdezi, hogy milyen végzettséged van meg ilyen alapdolgok, de valószínűleg önéletrajzot fog kérni.
2019. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon szerintem nemigen lesz nagy interjú...

De egy portás állashoz nem kell sok minden (nem sértés). Letezik személy és vagyonőr végzettség, gondolom az előny de nem kötelező, bár helytől függ. Ami annál inkább kell, az a makulátlan erkölcsi bizonyítvány.

2019. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha közalkalmazottként foglalkoztatnak, erős izgalmi állapotban 800 forintos órabért kapsz.
2019. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A vagyonörit azt meg akartam csinálni de sehogy se jött össze. Elkezdeni sem tudtam sajnos. Talán majd jövöre.
2019. nov. 11. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!