Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Béremelés után 1 nappal...

Béremelés után 1 nappal felmondani ciki vagy kit érdekel így járt a cég és kész?

Figyelt kérdés

Épp múlt hét pénteken kaptuk meg az emelést a cégnél. Ma kaptam meg az emelt bérről szóló új szerződést tehát mától él az emelt bér. De én jó ideje állást keresek és épp ma írtam alá az új hellyel. Sűrű nap volt. Így holnap reggel első dolgom lesz felmondani.

Szerintetek mennyire gáz ez így? Bért emelnek és én meg másnap felmondok?

Vagy álljak úgy hozzá hogy c«est la vie, ezt dobta a gép? Így járt a cég?


2019. nov. 11. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki! Nem hiába mondanál fel! Így jártak ;)
2019. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindenkinek emeltek ez egy olyan lépés amit nem személyesen kaptál. Mert,ha csak te kapsz 30%-ot és másnap felmondasz az kellemetlen, de így menj nyugodtan. Mond,hogy nem a pénz miatt,hanem a jobb munkakörülmények miatt váltassz.
2019. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Attól hogy aláírtad nem jelent semmit, az ember nem önszántából dolgozik, hanem mert ez a legbiztosabb forrás, ha nincs más lehetősége.


Sajnos sok ember azt hiszi hogy Ő van a munkahelyért, pedig ez rossz hozzáállás.

2019. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Így járt a cég (persze nem biztos, hogy rosszul járt).
2019. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondj fel, kit érdekel? Oka van egy felmondàsnak mindig. Hajrá!
2019. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 aparalyza ***** válasza:

Nem ciki. Magam is tudok olyan esetről amely a béremelés után történő kilépésről szól. Ott a mérték és az időhúzás volt a motiváció. A tudás nem számított, engedték kilépni.

A cég meg így járt. :)

2019. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam így. De nekem törvény írta már elő igy nagy kegyesen emelték de én ugye utána fel is mondtam ,leleptem, mert ugye egyébként semennyire sem becsültek meg.


Be is szóltak hogy de hát most emelték. Én meg vissza szóltam hogy igen de egyrészt alig másrészt azt se azért mert én szóltam már ötvenszer hanem mert muszáj volt! Törvényileg. :D


Szóval simán , ne foglalkozz vele. Előbb kellett volna gondolkodni nekik ;)

2019. nov. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

felmondtam. nem érdekelt kb senkit nem kérdeztek semmit, elvették a papírt, még 30 nap felmondási idő.

kutyát se érdekli az egész úgy tűnik.

2019. nov. 12. 08:33
 9/10 Estádio de Felchút ***** válasza:

ÍJ

(egyébként nagy eséllyel sz*rnak rá, mit csinálsz, döglött kutyát nem érdekli)

2019. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak akkor ne vonyítanának reggeltől estig hogy nincs elég ember.
2019. nov. 13. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!