Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan már veletek, hogy...

Volt olyan már veletek, hogy úgy mentetek be dolgozni, hogy előtte semmit vagy csak nagyon keveset aludtatok?

Figyelt kérdés
Előfordult már ilyen veletek? Mi volt az oka és hogy viseltétek a munkanapot?

2019. nov. 12. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt van is! Az oka hogy este nem tudok aludni reggel meg korán kell kelnem! Fáradt is vagyok az nap.
2019. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen,elég sokszor volt ilyen.

Nem akartam aludni,későn kezdtem el egy filmet nézni és azt be szerettem volna fejezni,nem voltam elég fáradt, bele kezdtem egy dologba ami eléggé el húzódott,elmerültem a jövő tervezésébe így csak feküdtem és járta az agyam,szomszédnak sírt a babája elég sokszor így nem tudtam tőle aludni,izgatott voltam valami miatt.

2019. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Huszonévesen előfordult nem egyszer. Az akkori kedvencem, egy külföldi dj fellépéseire utaztam ki pár havonta, szombat hajnalban még Bécsben buliztam, vasárnap reggel 10-kor meg ott álltam a cukrászdában a pult mögött “aznaposan”. Régi szép idők. Jól viseltem, feldobott voltam (nem véletlenül😂) csak az az életérzés volt fura, hogy 4 órája még bulizni voltam, reggel meg munkaruhában hajbókolok nyűgös vevőknek.
2019. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én még beszîvva is ;)
2019. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegszer, az egész délelőttös műszakom így telt. Éjszakai bagoly vagyok, ezért a délutános műszak ideális volt, nem kellett korán kelni, munka után este végeztem el a dolgaimat, és magamra is maradt energiám.

Délelőttösben hajnali 3:50-kor kellett keljek, ami kb a lefekvési időm volt ellenkezőleg. Tehát kb. a hét első felét virrasztottam, csütörtök és pénteken sikerült csak pár órát aludjak a kimerültség miatt.


Amikor normális munkahelyem volt, átlagos kezdéssel, akkor is előfordult, de a lakótársam miatt. Sokszor felébredtem rá, meg a papagájaira kb hajnali 4 felé. Ja meg amikor vmi több napos vallási ünnep (?) volt, és gyakorolta a vallását, tehát egész este/hajnalban egyházi miséket hallgatott/nézet (az időeltolódás miatt esett ilyen későre). Az az időszak nem volt kellemes, de az a munkahelyem elég laza volt, és emberséges, tehát nem ment annyira a munkám rovására a fáradtság.

2019. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem minden nap, nagyon nehezen alszom el korán, tehát éjjel 2-3 előtt. 6-kor meg kelnem kell munkába.

Zombi módra viseltem, extrémebb esetekben a gyomromra is rámegy és émelygést, hasmenést okoz a fáradtság. Ez van.

2019. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy buli volt, én hétvégén is dolgozom és ilyenkor volt buli. 4ig buliba voltam és nagyon részeg. 6 órakor meg már munkaban kellett lennem. Havernal lezuhanyoztam aztán elindultam. Nagyon nehezen de túl éltem.
2019. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor volt. Suhanc koromban a szeszkúra tehetett mindenről. Mostanában meg a feleségem horkol 1000-rel - és hiába piszkálom különböző botokkal, hogy ne tegye, teszi. Ahhoz már régóta vagyunk együtt, hogy emiatt fojtsam meg, tehát így jártam! :)
2019. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt: éjjel is egy munkafeladatot végeztem, hajnali 4-re végeztem vele, már nem volt értelme visszaaludni. Akkorra már átlendültem a holtponton, így a nap feszülten, de ment, de a nap végére nagyon kellett már az alvás.
2019. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a stressz miatt.nem tudok aludni sokszor. Ráadasul a vernyomasom is alacsony ígyntotal kész vagyok ha nem aludtam eleget. Szédülök, rosszul vagyok, próbalom túlélni a napot. Ha túl sok ilyen nap van beteg leszek és nem tudok bemenni.
2019. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!