Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » TB- kiskönyvet elpostáznátok...

TB- kiskönyvet elpostáznátok 200km-re lévő munkáltatónak?

Figyelt kérdés
Személyesen nem találkoztunk, nem is fogunk, a munkaszerződést postázták, amiben szerepel hogy a szerződéssel küldjem el az OEP-kiskönyvet is. Mondjuk van egy olyan nyomtatvány is, amin nyilatkozhatok hogy ezért vagy azért nem tudom elküldeni. Nem tudom mit csináljak, félek hogy a munkaviszony megszűnése esetén bottal üthetem a nyomát. Ha meg nem adom le nekik, az sem jó. gondolom..
2019. nov. 12. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldd el ajánlva, tértivevénnyel. Így a lesz a kezedben bizonyíték, hogy feladtad és átvették. Ha nem küldik vissza, ezekkel reklamálhatsz a megfelelő szerveknél (a biztonság kedvéért fénymásold le azt a papírt is, amin a postázását kérték).
2019. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem elég nekik scannelve? Vagy csak a másolatot elküldöd? Nekem mondjuk két kiskönyvem van, egyet benyelt a munkaközvetítő egy meg kell alkalmi munkàkhoz. Sok embernek kettő van.
2019. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen munka ez? Milyen cég?? Azt a kiskönyvet kötelezö leadnod ha munkába álsz, szóval jogosan kérik. Bármilyen munkahelyre mész van rá esély hogy benyelik. Ez van. De ez esetben a következö munkahelyen kapsz újat. Ha nincs meg a régi.
2019. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!