Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rúgtak már ki év vége előtt?

Rúgtak már ki év vége előtt?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, akit az év utolsó hónapjaiban menesztettek a munkahelyéről? Szerintem ilyenkor a legrosszabb elveszíteni az állást, mert év végén mindig sokkal több a kiadás, mint a többi hónapokban és nehezebb is új munkát találni. Történt már ilyen valakivel?
2019. nov. 13. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, előbb megvárták, amíg az őrült karácsonyi forgalomban ki nem döglöttem minden nap 10-12 órában.

Utána januárban küldtek el, mert pangás lett a boltban. márciusban hívtak volna vissza, de akkor már új helyen dolgoztam.

2019. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Például engem a napokban rúgtak ki. Most várom, hogy küldjék a kilépő papírokat, hofy be tudjak jelentkezni a munkaügyi központhoz.
2019. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem nem, de egyik évben volt ilyen nálunk. Volt pár ember akit ki kellett rostálni év végére hagyták.

Egyszer én rúgtam ki egy embert karácsony előtt (igaz csak gyakornok volt)

2019. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, tavaly.

Nem akarok gyereket és ez a főnöknek nem fért bele, mint kiderült, keresztény és ezért nem tudta elfogadni.

2019. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a régi helyemen volt. Megszánt az a projekt és más projektekre próbálták átpakolni őket. neki meg pár kollégáinak nem volt mázlija és így repültek. Még a decembert ott tölthették. Volt egy nő, aki akkor épp szabin volt - januárban jött vissza. Rögtön az irodába hívták és mehetett is haza.
2019. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!