Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti tesztek WC papírt az...

Ti tesztek WC papírt az ülőkére a munkahelyeteken, mielőtt ráültök? Mennyire szokás ez?

Figyelt kérdés

2019. nov. 13. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Kb 10 rétegben, de még úgysem ülök rá, csak elővigyàzatossàg, hogyha mondjuk véletlen hozzáèrnèk.
2019. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Nm erek semmihez nm ullok ra
2019. nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Én többnyire igen, bár nincs 100%-ban lefedve, más papírját sem pazarlom... Szerintem pl. a buszfogantyú jóval piszkosabb, azt is megfogom.
2019. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mivel nálunk elég kicsi a létszám(10) és szerencsére mindenki normális és higiénikus ember.
2019. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk tiszták a wc-k, amennyire egy többek által használt wc az lehet, takarítják napközben is, meg szerencsére ilyen szempontból normális emberek dolgoznak ott, szóval kulturáltan használják. Nem papírozom, ráülni nem szoktam.
2019. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Én mindig. Idegen helyen általában nem ülök rá, de naponta többször van nálunk takarítás, így általában tiszta. Az, hogy pluszban "bemúmiázom", az én komfortérzetemet növeli, de így nyugodtan rá merek ülni.
2019. nov. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem, naponta többször takarítják, élelmiszeripari gyar
2019. nov. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Müllerbe lehet kapni ilyen papírt amit kicsomagolva ráteszek a vévére ha kulázok, aztán lehúzás közbe megy pápába ő is. Bár eddig 2 kivételel csak otthon kuláztam, lassan megyek sofőrnek és kell az oda, kitudja milyen figurák járnak előttem a benya kúti slozin..
2019. nov. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

kulfoldon elek, nalunk ez mindenhol elterjedt (aldom az eszet annak, aki ezt kitalalta):

[link]

[link]

meg az utolso kesdobaloban vagy a semmi kozepen levo lepukkant benzinkuton is van a wc-ben ilyen es ha nagyon zora a hely, 2 darabot teszek az ulokere es nyugodtan vegzem a dolgom

2019. nov. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem ültök rá, mit csináltok, fölé guggolva orosz módra trottyantotok?
2019. nov. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!