Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerelhetek fel ajtóbehúzót a...

Szerelhetek fel ajtóbehúzót a munkahelyemen az ajtóra?

Figyelt kérdés

Úgy van nálunk az épület, hogy van lent egy bejárati ajtó, onnan egy lépcsőház nyílik, a lépcsőházból folyosók, és a folyosóról az irodák.

A lépcsőházban nagyon hideg van, mikor nemrég kint még pólós jóidő volt, ott akkor is vacogtunk, most meg főleg nagyon hideg van ott. (Egyáltalán nincsen fűtése és a lenti bejárati ajtó nyitva van egész nap.)

Az a baj, hogy SENKI nem csukja be az ajtót a munkatársaim közül, ami a lépcsőházat és a folyosót elválasztja, így folyamatosan ömlik be a hideg. Jelenleg pulcsiban és dzsekiben ülök a gépnél. :D

Az jutott eszembe, hogy szerelnék fel egy ajtóbehúzót, hogy végre ne kelljen fagyoskodnom. Mert azért nem szeretnék egész télen így ülni.

Ez mekkora "károkkal" járna az ajtóra nézve?

Lehet gond belőle?


2019. nov. 15. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hülyeséget ne csinálj.


Kinyitod a szád, jelzed a problémád a vezetőnek és kérdezed/javaslod, hogy lehetne-e behúzót feltetetni? A karbantartó meg megoldja.


Ha nyökög hogy hát nincs időnk, akkor javaslod, hogy munka után megszakèrted a helyzetet.

2019. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Honnan tudhatom meg, hogy ki az illetékes? Több munkahely alkalmazottjai dolgoznak az épületben, ami bérelve van ha jól tudom, ilyenkor kit kell keresnem?

(Pont ezért gondoltam hogy megoldom magam.)

2019. nov. 15. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Két csavart fúrsz a tokba, négyet pedig a szárnyba.

Az automata működtető dobozában lesz egy sablon is, az alapján kell előfúrni a csavaroknak.

Nem nagy mutatvány, de ennek ellenére csak végső esetben javaslom, hogy magad csináld.

2019. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

A technikai része nem gond, mostanában elég sokat fúrtam-faragtam, csak munkahelyen mégse olyan, mintha a sajátomat barkácsolnám.

2019. nov. 18. 08:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem azért írtam, mert feltételeztem, hogy gond lenne.

Hanem arra a kérdésedre próbáltam válaszolni, hogy mekkora károkkal jár az ajtóra nézve.

2019. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd ki, hogy csukd be az ajtót!!!!!
2019. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Már régen kiírtam, természetesen az volt az első ötletem, de konkrétan semmit nem használ.

2019. dec. 13. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!