Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ami szép, azt meg kell mutatni?

Ami szép, azt meg kell mutatni?

Figyelt kérdés

Kollégáim között alakult ki egy beszélgetés, ami a végén vitába torkolott. A lényeg, hogy felmerült, hogy a street workout pályákon állandóan félmeztelenkednek a sajtreszelő hasú fiúk. Én mondtam, hogy effektíve ez magamutogatás, mert nem látnám, hogy bármit is csinálnának, csak ott feszítenek, meg sétálgatnak félpucéran. Más kollégám mondta, hogy valamit csak csinálnak, ha úgy néznek ki, meg egyébként is, ami szép, azt meg kell mutatni.


Én erre refelektáltam, hogy ez exhibicionizmus szerintem, mert ha valaki izmos, akkor pólóban is izmos, nem feltétlen kell mutogatni. Erre többen a fejemhez vágták, hogy ha ilyen bojlertestük lenne, mint nekem, akkor azt ők sem mutogatnák, de igenis aki szép, izmos testtel rendelkezik, az joggal dönt úgy, hogy mutogassa.


Lényeg a lényeg, hogy jó kis parázsvita alakult ki, a végén már sértegettük is egymást. Oké, én nem vagyok egy sportos alkat, de ha olyan izmos lennék sem mutogatnám magam.


Ti mig gondoltok?


2019. nov. 15. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Azt gondolom, hogy ez a szitu a fejedből pattant ki, és szerintem még csak nem is férfi vagy.


Amúgy meg senki ne mondjon olyan helyzetről ítéletet, amiben nincs benne. Fogalma sem lehet róla egy átlag testűnek, hogy ha csodaszép, izmos szexisten lenne, akkor mennyire lazán mutogatná magát.

2019. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs mit rejtegetni és nem zavar senkit, mert edzés közben csinálja nem egy játszótéren, akkor miért ne tegye? Szerintem sincs ezzel baj.
2019. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Nincs ezzel baj.

A jo fizikumert erosen meg kell dolgozni, annyi meg mar csak jarhat az embernek hogy kicsit menozik vele ha mar annyi szaz orat beleoltm

2019. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Beleolt*
2019. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Ez olyan mint a dr titulus használata.


Első ránézésre értelmetlen, magamutogatás, mert ha csak nem ténylegesen praktizáló orvos vagy valamilyen más egészségügyi dolgozó pl.: sebész, akkor semmi értelme nincs a dr-t használni.


Csak megmutatja hogy végig jártál 4 év Bsc-t, majd 2 év Msc-t ezek után még 4 év Phd-t és lényegében "menő vagy".


Viszont meg van a joguk, sőt még én is használnám ha eljutnék arra a szintre, mert ez egy titulus. Nem azért dolgoztak, hogy mindenkinek mutogathassák a dr-t a nevül előtt, de megérdemlik ezt az elismerét ha már ennyit dolgoztak.



Ugyan ez a helyzet a te példádban. Valószínűleg nem az volt a fő indoka azoknak akik már +5 éve edzenek keményen és diétáznak, hogy street workoutos parkokban mutogathassák magukat, de nyugodtan tegyék, megdolgoztak érte.


Valószínűleg ha neked is olyan tested lenne te is mutogadnád.


Pl.: Régi ismerősöm, már nem tartom vele a kapcsolatot, de többszörös európa bajnok kajakos. Testépítő kinézete van.


A lehető legvisszafogodtabb ember akit ismertem abban az időben. Pl.: Senkivel sem akart skanderozni és senkinek sem feszítette be az izmait ha megkérték is rá.


Szóval nincs magától elszállva és tudja milyen furcsa az izmaival menőznie mégis azért róla is virít pár póló nélküli kép az interneten. Ez természetes.

2019. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!