Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen IGAZI önkéntes munkákat...

Milyen IGAZI önkéntes munkákat ismertek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 16. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szemétt szedés.
2019. nov. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Természet tisztítása, fa ültetése, beteg gyerekek felvidítása, hajléktalanok segítése, fogyatékkal élők segítése, állatmenhely stb.


Neked mit jelent az igazi önkénteskedés?

2019. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit jelent az "IGAZI önkénteskedés", de nem akarom megismételni amit a többiek írtak.


Sok rendezvényeken is lehet önkénteskedni.

2019. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A családom révén belelátok 1-2 alapítványba. Ezeknek vannak alkalmazottaik is, akik teljes munkaidőben dolgoznak, de vannak jópáran akik nem a pénzüket hanem az idejüket és a munkájukat teszik bele ezek működésébe. Amiket én láttam, azok egyházi kötődésűek egyébként - mivel a (katolikus) egyház mindig közösségre épít, így könnyebb összefogni egy-egy célért vagy találni olyat aki segít.

De a legalapabb szerintem is a szemétszedés, vagy az utcádban lenyírni a gazt, összesöpörni az avart stb.

2019. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Példàul ételosztàs hajléktalanszàllón, óvodàban segítés, beteg gyerekeken való segítés.
2019. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ingyen bárhol dolgozhatsz.


Pl Gaudiopolisz evangélikus szeretetotthon.

2019. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Véradás! Sok emberen segítesz vele és önbizalmat ad.
2019. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!