Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek hogy fogadta a főnöke...

Kinek hogy fogadta a főnöke amikor felmondott?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Le se szarta 😂
2019. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálta, utána megkért, hogy maradjak egy kicsit tovább, aztán az utolsó pillanatban vett fel valakit a helyemre.
2019. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy le sem tojta.

Egyet meg nem érdekelt, mondza, hogy jól van.

2019. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megkért, hogy maradjak még pár hónapot legalább. Picit beszélgettünk a helyzetemről a cégnél. Ez már több mint fél éve volt, most is ott dolgozom.
2019. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Háromszor mondtam fel eddig, abból kétszer előléptetést és több pénzt ajánlottak, egyszer azért nem fogadtam el, mert a következő helyen már alapból többet ajánlottak, a másik alkalommal meg azért, mert költöztem onnan, úgyhogy a maradás nem volt opció.
2019. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

21 év után mondtam fel annyit se kérdeztek hogy mégis miért.

Semmit. Felmondtam, mondták oké be kellene járni még 30 nap elvileg de elengedik menjek itt a pénz.

Ennyi.

2019. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!