Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a rosszabb:semmibe...

Melyik a rosszabb:semmibe venni valaki munkáját, vagy nem barátkozni valakivel?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
A semmibe vevés, bár attól függ, ezt ki teszi. Elsősorban pénzért jár dolgozni az ember, ha nem barátkoznak vele, a pénzét attól függetlenül ugyanúgy megkapja. Persze ez csak egy nagyon leegyszerűsített forma, de igaz.
2019. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legrosszabb, ha kötelezően elvárják, hogy az ember barátkozzon.
2019. nov. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam top 1 prioritás a légkör, a társaság. A legfontosabb egy munkahelyen.


Mit értesz az alatt, hogy semmibe venni valaki munkákát?



Alapelvárás, hogy elvégezd és alapelvárás, hogy fizetést kapj érte, nem?

2019. nov. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Az első. Az olyan, mintha nem lenne rá szükség. Barátot meg talál az ember könnyen máshol, vagy egy idő után nem is szükséges az embernek, el van egyedül.
2019. nov. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kokohoho ***** válasza:

Szerintem sokkal rosszabb semmibevétel.

Elképzelni nem tudom azt a szituációt, amelyikben barátkozzak valakivel, miközben semmibe veszem a munkáját.

Az viszont gyakori, hogy valakinek elismerem a munkáját, de eszem ágában sincs vele barátkozni.

2019. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor valaki egy hónapig barátkozik velem és elküld szövegeket, hogy olvassam el, reflektáljak rá. Megkért, hogy egy könyv oldalait fotózzam be külföldről, megtettem és le is fordítottam neki, semmit nem vártam cserébe, de aránylag sokat dolgoztam neki ahhoz képest, hogy alig ismertem. Egy nap azt mondta „minden törlődött”, feltételezem az összes munkám is, amit megcsináltam neki. Barátság és munka semmibevétele együtt nehéz érzés bárkitől is:(
2023. ápr. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!