Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi ajándékozás?

Munkahelyi ajándékozás?

Figyelt kérdés

Ha jóba vagyok a főnökkel "adhatok" neki ajándékot pl névnapra, szülinapra ha más nem szokott?


Én mondjuk kb mindenkinek vittem mert kevesen vagyunk és szeretek kedveskedni másoknak.


Igazából az frusztrál h nem akarom h nyalásnak tűnjön akár neki akár másoknak...


2019. nov. 18. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Adj, de minek tennéd, amikor a főnökök ezerszer többet keresnek a beosztottaknál, és akármit megvehetnek, amiért egy alkalmazott kb. robotol jóval több ideig?
2019. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj, mert akkor is nyalásnak tűnik, ha nem annak szánod. Vagy süss egy tálca sütit az egész irodának, és mellesleg amikor a górét megkínálod, kívánj neki boldog névnapot.
2019. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi megszoktuk lepni egymást apróságokkal szülinapokon és nőnapra is mindig rengeteg virágot, csokit kapok. Szerintem jó érzés. Nem kell nagy dolgokra gondolni, egy tábla csoki is untig elegendő kedves gesztus. Inkább csak jelzés értékű, hogy a másik gondolt rám és ez baromi jól esik.
2019. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!