Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan hogy valaki annyira...

Van olyan hogy valaki annyira életképtelen hogy egyszerűen semmi munkára nem jó?

Figyelt kérdés
És nem is erős.

2019. nov. 18. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nincs.
2019. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nincs. Olyan viszont egyre több van aki úgy állítja be magát mint ha életképtelen lenne és mindenhol felmond két nap után mondván "ez nekem nem meeeegy" mert ugye otthon anyu és apu még mindig előteremt mindent és a mamiszállónál nem kell jobb.
2019. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyan van, aki semmit sem akar csinálni és keresi a kifogásokat.
2019. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Akinek valamilyen súlyosabb mentális problémája van és kezelhetetlen. Vagy olyan testi problémája van ami munkaképtelenné teszi.
2019. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha mentálisan nem terhelt és nem sérült idegrendszerű vagy fizikumú, csak akkor lehet ilyen, ha

- ellátást kap a MamaHotelben és

- pénzeli őt a PapaBank.

2019. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eszembe jut egy ismerősöm, aki egyetemen szociológia szakot végzett. És abban nem bírt elhelyezkedni. Más munkát nem keresett, mondván, úgyse veszik fel, mert túlképzett (egy diplomával!). És egész 38 éves koráig nem dolgozott. Aztán amikor a hajléka, megélhetése meg az élelmezése függött a dolgon, mégis csak tudott találni valamit (parkolóőri állás). Ebből is látszik, hogy csak humbug, mikor valaki azt mondja, hogy évek óta nem talál semmit.
2019. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs súlyos betegsége ami akadályozná a munkavállalásban, akkor ez csak kifogás.
2019. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs szerintem, hogy valaki életképtelen legyen, maxaz, hogy lusta. Volt ismerősöm pl az egyetemn, aki egy beadanót sem tudott megírni, kb azon is csodálkoztam, hogy a wc-n képes egyedül kitörölni a fenekét. Felnőttünk és nagyon szépen csinálgatja önállóan a dolgait.
2019. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelen. Engem sok helyen csak elviselnek...
2019. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jelen.

Én pl most "mosogattam" és sikeresen eltömítettem a szifont. Jeeee....

Sok idő lesz az életképtelenségből kimászni, az biztos.

19F

2019. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!