Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi történik, ha nem vállalom...

Mi történik, ha nem vállalom el a munkaügyi központ által kiközvetített munkát?

Figyelt kérdés
Nem tudom elvállani mert nem tudok megfelelni a munkáltató feltételeinek, hiába van megfelelő szakmám az állás betöltéséhez. Egyéd más okok miatt nem tudom elválallni. Ilyenkor mi történik, történhet ez után?

2019. nov. 18. 14:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Milyen jogi következménye lehet?
2019. nov. 18. 14:46
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem vállaltam a kormányhivatali adminisztrációt, és töröltek a nyilvántartásból.
2019. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy a közvetítő lapot vigyem vissza leigazolva a munkáltató által. Nem tudom elválalni a munkát. Mi történik, ha nem viszem vissza leigazolva?
2019. nov. 18. 14:49
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos, hogy mit írsz.

Ha nem felelsz meg a munkáltató feltételeinek, akkor azt írják rá a papírra, hogy megjelentél, de nem vettek fel.

Vagy felvettek és mégsem mennél oda? Mi az oka? Amúgy törölni fognak a rendszerből.

2019. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtagadod a kiközvetített munkát (el se mész) akkor a támogatást esetleg nem kapod amit eddig kaptál.

Miért nem tudsz megfelelni a munkáltatónak? Ha nem tudsz megfelelni, akkor ez más, tehát ha elmentél és nem feleltél meg, ez is más.

2019. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Odamész, de nem vesznek fel, ráirják a papírra azt viszaviszed a központba és kész nem törölnek. Ha oda se mész akkor törölnek. Ha nem kapsz segélyt akkor hagyhatod is hogy töröljenek. Nincs semmi hasznuk.
2019. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor általában több embert is kiközvetítenek, szépen elmondod a munkáltatónak, hogy szerinted te nem vagy alkalmas erre a munkára, ráírja a papírodra, hogy nem felelsz meg nekik, aláírja és viheted vissza. Így nem a te hibád, hogy nem vettek fel és nem történik semmi.
2019. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Még nem mentem el a közvetítő lappal a munkáltatóhoz.

Hiába van meg az állás betőltéséhez előírt megfeleő szakmám, nincs meg a megfeleő elvárt szakmai tapasztalatom és a munkába bejárást sem tudom megoldani.

A tanács adó nő a munkaűgyik központban felsorolta a nálluk lévő álláshelyeket cégeket ahol keresnek és ő mondta, hogy próbáljam meg, és az ő unszolására beleegyeztem.

2019. nov. 18. 15:03
 9/16 A kérdező kommentje:
Vidéki munkaügyi központ, a járáshoz tartozik.
2019. nov. 18. 15:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha netán el sem akarsz menni, akkor lehet hogy nem sok jóra számíthatsz (például támogatás folyósításának leállítása)
2019. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!