Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi legyek ha nagy leszek?

Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Olyan munkát szeretnék ahol nem kell égész nap az irodában ülni. Emellet kipróbáltam a költöztetést de minden nap szerintem nem bírnám ezért valami kevésbé megterhelő kellene.


Meg persze sok maniókát hozzon.



2019. nov. 18. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudjuk ki találni mi való neked. Ha magas fizetést akarsz, akkor felsőoktatásba jelentkezel először.
2019. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne a vallakozason gondolkodnod. Talald ki hogy mivel foglalkoznak szívesen amiben látsz jövőt is, kezdj el tanulni a témában, gyűjtsd a pénzed és hajrá. Sok sikert!
2019. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján nem értesz semmihez, így nem tudom mire várod a nagy maniókát. Betanított embereket, segédmunkásokat sehol sem fizetik meg jól, maximum évtizedes stabil munkaviszonynál, mert alapvetően nincsen piaci értékük és könnyű pótolni őket.
2019. nov. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mi a kínai horoszkópod. Az sokat segíthet.
2019. nov. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nincs piaci értékük? miért ne lenne ők csinálják a munka fizikai részét

# 3/ de ugyanúgy keményen dolgoznak , nekik is járna a rendes fizetés

2019. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz semmihez mégis mit tanàcsoljunk neked?

A semmi egyelőre még nem hozott senkinek sok "maniókàt".

Bírom az ilyen kérdéseket "Mi legyenek ha nagy leszek? Szeretek màjnkràftozni meg focizni. Mi való nekem?? 11/f" Kb ilyen szintű ez a kérdés is.

2019. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!