Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel állítsam le az olyan...

Mivel állítsam le az olyan munkatársat, aki gyerekként kezel?

Figyelt kérdés

Viccből mondja, és nem akarom megbántani, mert alapból jó a viszonyunk, csak szeretném, ha észrevenné magát.

Nemrég kezdtem el dolgozni, nem tudok elköltözni anyagiak miatt, ezért apámmal vagyok még. De van olyan munkatársam, aki szeret a pénztárcámba matatni (pl de jó neked nem kell hitelt fizetned, bérleti díjat stb), meg aki vicceskedik, hogy apám csomagolja a kajám munkába.

Mit lehet ezekre mondani, amitől lekopnak a témáról, de nem alakul ki vele maradandó konfliktus?



2019. nov. 19. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak szimplán megmondanám neki, hogy zavarnak a magánéletedre vonatkozó beszólásai. Értelmes ember ennyiből felfogja.
2019. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki olyat mond, hogy apád csomagolja a kajádat munkába, annak mondd, hogy "neked meg a feleséged".

Azért ez a jó viszony kissé egyoldalú. Ők csipkelődnek veled, te meg elviseled.

Próbálnék mindenkivel hűvösebb, távolságtartóbb lenni. Akkor kevésbé tudnak a magándolgaiddal foglalkozni.

Ha netán párkapcsolatod lesz, véletlenül se említsd, mert az hálás téma lenne nekik hosszú távon.

2019. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szólj vissza bátran.


De jó neked, hogy nem kell hitelt fizetned.


Miért neked kell? Szar lehet.


Apud csomagolja a kaját.


Irigy vagy?

2019. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kellene ennyire tűrnöd, meg viccnek felfognod. Azért csípelődnek veled mert hagyod magad.

Nekem van olyan munkatársam aki 36 éves és az anyjával él. Mos, főz, takarít rá, ő csomagolja a kajáját, stb.

Senki nem cikizi miatta, mert visszaszól.

Te se hagyd magad. Semmi közük hozzá, kivel élsz.

2019. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Annyival lezártam, hogy nem ő csomagolja, én. Utána már nem szólt semmit.

Csak hogy mit lehet ilyenekre mondani, amitől lekopnak a témáról. Amúgy közel sem vagyok 36,de még 30 sem.

2019. nov. 19. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyesmit kikotyogni a munkahelyen és nem lesz baj. Minek osztasz meg ilyen infokat magadról? Munkahelyen bőven elég, ha csak az idöjárásról beszélsz.
2019. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha a lehető legminimálisabb infót adod meg magadról akkor rengeteg ilyet megelőzhetsz.


Másrészt egyáltalán nem ciki a mai ingatlanárak mellett otthon lakni a szülőkkel 30 alatt. Nekem csak az olyan ismerősök és barátok költöztek el akik

A: Anyucitól apucitól ingatlant örököltek

B: felvettek vmi giga nagy hitelt és azt törlesztik még vagy 15 évig

C: Bérelnek egy túlárazott lakást, persze a párjukkal vagy vkivel mert csak úgy éri meg


A te munkatársaid is valamelyik kategóriába tartoznak. Úgyhogy nem tudom mire verik magukat. Ha mégsem, akkor megtapsolom őket mert ezek szerint vagy sikerült összespórolni 30 millát vagy volt eszük összeállni vkivel.

2019. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó valaszok ☺

Nagyképű kollégák osztják szólogatnak be ha meg válnak és költözni kell...😕

2019. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...osztják az észt.. 😊
2019. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!