Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy altató...

Mennyit keres egy altató orvos havonta?

Figyelt kérdés
Az altató orvosokat lehet gazdagnak mondani?
2019. nov. 19. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Amennyit nem szégyell. Igaz, hogy egy felkészült anaszteziologus komoly tudás birtokában van, de túl van misztifikálva ez a tudás. A darus sem szed külön pénzt azért, mert "elfelejti" a kocsidra ejteni a több tonnás lengő terhet és a rendőr is börtönbe megy, ha túllépi a hatáskörét, miért érdemelne egy anaszteziologus külön díjazást (a szerződésben rögzített munkabérén felül)? Sikerdíj, - hogy véletlenül életben maradtál? Neki feladata, hogy lehetőleg felébredj egy műtét után, - nem felkínált opció!
2019. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Első megkérdezhetem mi a francról beszélsz?


Kedves kérdező én amikor anesztes rezidens voltam havi öt ügyelettel és ösztöndíjjal havi nettó 500 ezret kerestem. Hálapénzt nem fogadtam el, de nem is nagyon kapott nálunk senki, mint tudjuk Magyarországon csak a sebész az orvos... A szakorvosok fizetése hasonló volt de ők még maszekoltak is mellé.

Egyébként a reális anesztes bér nettó millió felett lenne. Anesztesnek lenni olyan stresszel jár, hogy több mint 10 évvel megröviíti az életet.

2019. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!