Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bolti eladók, az üresjáratokba...

Bolti eladók, az üresjáratokban mit csináltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Átmenetileg, anyagi okok miatt elvállaltam egy bolti eladói munkát. A forgalom szinte 0. Azaz a mai napon szó szerint nulla.


Már olvastam, rejtvényt fejtettem, kitakarítottam, átrendeztem a dolgokat, még tanultam is, de komolyan mondom, hogy megőrülök az unalomtól.


Ha pörgés van az nem zavar, pénteken jöttek-mentek az emberek, tudtam beszélgetni, de most semmi. Eleve 1 kisforgalmú bolt, de már komolyan fizikai fájdalmat érzek az unalomtól.


Ti mit csináltok ilyenkor?


2019. nov. 20. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mint te. Dohanyboltban dolgozok.
2019. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Áhh, ez borzasztó. Már azon is gondolkoztam, hogy hozok be magammal laptopot, hogy a sulis cuccaimat írjam közben.


Egy sz.ros bolt sincs a közelben, hogy kimenjek egy kávéért.

2019. nov. 20. 13:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Irodában dolgozom, nem bolti eladóként, de hozzád hasonlóan itt is igen változó a terhelés: van, hogy összegyűlik egy csomó feladat és határidő, és azt sem tudom, melyikkel foglalkozzak hirtelen, máskor meg akár napokig megy a komplett üresjárat. Én az utóbbi esetén netezni szoktam általában, először mindig elolvasom a híreket, aztán ha még mindig van időm, akkor fórumozok, facebookozok, esetleg játszom, ilyesmi. Persze nekem a számítógép a munkaeszközöm egyben, és van a belső hálózaton internet, úgyhogy nekem valamivel egyszerűbb kivitelezni a dolgot, de mobilról például te is tudsz netezni, gondolom.
2019. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
A mi üzletünkben nincs megallás, ha 64x törlöd le a polcokat az nem jelenti azt, hogy ne lehetne mégegyszer, vettek 1 kiló cukrot? - máris lehet tölteni a helyét! Egy fél perces megállásért is ordít a főnök
2019. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem eladó vagyok szerencsére, mert azt nem bírnám csinálni, de nekem is elég unalmas a munkám. Amikor tudok telefonozok, amikor meg nem tudok járkàlok, sokszor nekem is fizikai fájdalmaim vannak attól, hogy egyhelyben ülök és semmit nem csinálok. Görcsbe áll a vállam, a hátam, de ha meg jàrkàlok fel-alà akkor meg simán lesètàlok szerintem 10 kilomètert is annyira nem tudok magammal mit kezdeni. Valaki olvas, vagy zenét hallgat, de én pont nem azon a helyen vagyok ahol ezeket megtehetem, engem megtalàlnak a vendégek és kérdezgetnek, így nekem ez sem lehetőség. Mindenesetre mindenkinek dögunalom.
2019. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én is fel-alá járkálok a boltban. :D

Ahogy látom senkinek nem könnyű, az sem jó, ha 1 perc pihenőidőd sincs.

2019. nov. 20. 14:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazt amit te, pont én is azon gondolkodtam, hogy behozom a laptopot filmezni már, mert nem bírom, ha nincs pörgés. Fizikai de már lelkifájdalom is komolyan mondom, nem bírom a semmittevést😅 Amúgy azt megtudja mondani valaki, hogy vajon mitől függ, hogy mikor mennyien vannak? Mert pl. tegnap rengetegen voltak, ma meg egy kezemen megtudnám számolni, hányan jöttek be, ez is olyan érdekes.
2019. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ma esik az eső. :D egyébként nálam a tegnapi bevétel is megállt 2000 forintnál. Senki nem jön erre. Pedig a belvárosban vagyok. :D
2019. nov. 20. 15:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is a belvárosban vagyok.:D Az eső is közrejátszik az biztos, de amikor nem esik és csendes nap van, vajon mitől lehet? Olyan érdekes, hogy egyik ismerősöm az ország másik felén van és ugyanúgy bolti eladó és mindig kb. ugyanannyi az ő bevétele is, mint az enyém.:D (Mindkettő ruhabolt, nagyjából ugyanakkora árukészlettel) Komolyan mondom néha mint ha összebeszélnének az emberek. "Ma menjünk vásárolni mindannyian, másnap meg senki.." :D
2019. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én állateledeles boltban dolgozom. :D


Gondolom fizetés napon mindenki megindul, aztán utána 1 hónapig semmi.

2019. nov. 20. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!