Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen 4 órában dolgozni?

Milyen 4 órában dolgozni?

Figyelt kérdés
Helló, azok válaszát kérem, akik 4 órában dolgoznak. Milyen az hogy nem 8 órát kell, hamar telik az idő? Menyire stesszes? Eléggé szocfób vagyok, félek az emberektől, telefonálni, kapcsolatot termtetni. Legfőképp ezek miatt érdekel a részmunkaidős állás. Szerentém megismerni a tapasztalataitokból, hogy bele képzeljem magam. Voltam már 8 órában de kibirhatalan volt, mindennap otthon stressz sírás stb.. Szóval vagy 4 vagy 6 óra érdekelne.

#munka #részmunkaidő #részmunkam
2019. nov. 20. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Mi történik, hirtelen mindenki 4 órában akar dolgozni? :D
2019. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
77%
2019. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nos az nekem egyszerűbb lenne, nem kell lennem sokat emberekkel lennem, fizetés legyen ami legyen...
2019. nov. 20. 18:15
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Ami nekem fura, hogy ha nem szereted a munkádat, akkor miért nem keresel olyan munkát amit szeretsz?

Olyat amihez nem kell emberekkel lenned, amit élvezel és szeretsz?

2019. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Ne sértődj meg,nem bántásból mondom,de menj orvoshoz. Az majd kikezel és dolgozhatsz rendesen.
2019. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress inkább olyan melót, ahol nem kell telefonálni, meg haverkodni, többre mennél vele 12 órában is, mint 4 órányi call centerrel... Attól még, hogy feleannyi idő, ugyanolyan stresszes tud lenni ám. A problémák ugyanazok lesznek. Nem a munkaórák számától függ hanem attól, mint kell csinálnod.

Amúgy 6 órában dolgozom lassan másfél éve, és imádom, mert marad mellette életem. De én olyan melót csinálok, amitől 8 órában sem zokognék odahaza, csak fáradtabb lennék.

2019. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthetően irtam a telefonálás nem a munka része, hanem amikor jelentkezek rá, időpont egyezteteés iinterjuk miatt mondtam :D amugy voltam orvosoknal hiába,
2019. nov. 20. 18:46
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Én kötetlen munkaidőben dolgozom, de minél többet szeretek megcsinálni egy nap. Egyszerűen azért, mert nekem eltart egy darabig, mire belelendülök, és akkor már igyekszem egyben letudni egyszerre annyit, amennyit lehet. Még a 6 óra úgy-ahogy okés lehet, de 4 órára szerintem bele se érdemes kezdeni a munkába. Amikor az előző munkahelyemen kötött munkaidőben dolgoztam részmunakidőben, akkor is 2-3 napra elosztva volt meg a 20 órám, úgy nem szerettem volna, hogy mindennap 4 óra. De nyilván minden ember máshogy működik, lehet, hogy valakinek jobban beválik, hogy több alkalommal kevesebbet kell dolgozni.
2019. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezni meg pont ugyanannyiszor kell, akárhány órás meló is... Nem logikusan gondolkodsz, keress olyan hivatást, amit el tudsz végezni.
2019. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha olyan erős a szociális fóbiád, hogy minden nap sírsz a nyolc óra meló után, akkor a négy óra után is sírnál. Az csak papíron hangzik jól, hogy feleannyi, na de négy óra azért irtó hosszú idő, annyi idő alatt ugyanúgy beszélgetned kell a kollégáiddal, fel kell venned a telefont, és így tovább...
2019. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!