Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik szeretik a munkájukat:...

Akik szeretik a munkájukat: mit dolgoztok? Tényleg így már nem rossz érzés hétfőn felkelni, a munkahelyen pedig aránylag gyorsan telik az idő?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtáros vagyok. Nekem nem rossz bemenni a munkahelyre. Természetesen fontos az is, hogy jó kollégák vesznek körbe.
2019. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

informatikus vagyok

mind a web, mind a játékfejlesztés élvezhető dolog számomra, de persze megvannak az unalmas, száraz feladatok is


most is munkahelyen vagyok és van időm gyk, youtube és ilyenekre is, meg képezni szoktam magam bent is

2019. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
A munkám Énis szeretem és emiatt sokszor már várom,hogy jöhessen dolgozni par nap szabadság utan...a fizetésem már kevésbé szeretem az is igaz 😀
2019. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Könyvkiadóknak dolgozom, szeretem, mert értékteremtőnek érzem, és még kézzel fogható eredménye is van. Nyilván itt is vannak unalmasabb dolgok, de szerintem elég motiváló, hogy nem csak a pénzért dolgozom.
2019. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Informatikus vagyok egy közgyűjteményben.

Brutálisan rossz hétfőn (meg minden reggel) felkelni, éjjeli bagoly típus vagyok, 9-10 előtt nem szívesen kelek, fél 6-kor pedig a halál is kellemesebbnek tűnik. :D

De amikor már elindulok otthonról, onnantól jól érzem magam és élvezem.

2019. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
egyetemi kutató, tanár, és szakmai tanácsadó vagyok. Élvezem a munkákat, jól fizet, rugalmas, változatos.
2019. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
3as vagyok :) a lényeget kihagytam szociális asszisztens vagyok.
2019. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fordító vagyok, nem hétfőtől péntekig dolgozom, hanem akkor, amikor akarok. Nem kell bemennem sehová, itthonról dolgozom.
2019. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ügyféltámogatással foglalkozom már tíz éve, még mindig jókedvvel megyek dolgozni, vagy éppen ülök be itthon a gép elé.
2019. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

Munkanélküli naplopó, sóher.

Életem végig el leszek tartva, nem aggódom..

2019. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!