Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mást is akkor nem vesznek fel...

Mást is akkor nem vesznek fel sehova amikor a legnagyobb bajban van anyagi téren?

Figyelt kérdés
Még a legnyomorultabb helyekre se.

2019. nov. 21. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom!

Talán benned van a hiba. (Fellépésedben, stílusodban, ápoltságodban,stb.)

A barátnőm fiát, aki vegyészmérnök, szintén nem vették fel sehova, mert az interjúkra macskaszőrös melegítőfelsőben és kritikus tisztaságú farmerben ment. Most gyártósoron dolgozik, de innen is ki fogják rúgni, mert folyton betegállományban van, pedig semmi extra baja nincs.


Engem mindig elsőre felvettek, ha jelentkeztem egy munkahelyre.

2019. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 hónapig kerestem munkát, már teljesen elkeseredtem. Amióta dolgozom, folyamatosan kapom a megkereséseket és az állásajánlatokat. :D én sem értem...
2019. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valahogy ugy mint 3as.Eddig semmi most hirtelen 3 helyre mennék,jövő héten megyek interjúra.
2019. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig akad valami munka. Amikor felmondtam, pont akkor kaptam másik ajánlatot, fix idejű szerződéssel. Amikor az lejárt, utána megint lett másik, nem kellett nagyon keresgélnem.
2019. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!