Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csinálnátok, ha a...

Ti mit csinálnátok, ha a munkatársaitok leszólnák a kocsitokat, meg a vezetéseteket, pedig ti jártok mindenhova?

Figyelt kérdés

Csak én járok kocsival, így mindig én megyek mindenhová, ha valami kell, és mindig én is viszem őket, ha valahova megyünk. Pl. névnapkor, szülinapkor sütit szoktunk venni, mindig az én autómmal megyünk meg ilyenek.

Nem lenne amúgy nagy gond, de az hogy leszólják az autómat, meg azt ahogy vezetek az már az.

Nem mondom, hogy nincs igazuk, tényleg mindkettő sz@r, de azért nem kéne ezen poénkodni.

Mert poénkodnak rajta... Pedig mindegyiknek van autója, csak nem azzal járnak.

Ti mit csinálnátok?

Szívem szerint visszafogottan megmondanám nekik, hogy ez sz@rul esik ám, meg hogy nem kötelező velem, meg az én autómban utazni. Csak hát ugye utána minden munkanap velük vagyok összezárva 8 órában...

Vagy inkább legközelebb kamuzzam, azt, hogy ma úgy hoztak be, és ha rá is jönnek, hogy kamu legalább leesik a tantusz?

Vagy?


2019. nov. 21. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

"Csak hát ugye utána minden munkanap velük vagyok összezárva 8 órában..."


És? Ez feljogosítja őket hogy a csicskájuk legyél? Aki leszólja a kocsidat azt nem viszed többet, nem értem ez miért nem volt egyértelmű eddig.

2019. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nincs autóm, de ilyen esetben megmondanám, hogy akkor legközelebb mindenki oldja meg a közlekedését maga. Ha ők ilyenek, te sem vagy köteles nyalizni nekik. Ne hagyd, hogy kihasználjanak!
2019. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg, hogy aki pofázik azt nem viszed el és mész egyedül. Téma lezárva.
2019. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szóltak be hogy túl lassan megyek. Mondtam hogy kiteszem a következő faluban ha mégegyszer ilyet mondd.
2019. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba, hanem a munkatársaidban.Allj a sarkadra és ne hagyd magadat.
2019. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan isten, hogy hagyjam a fikázást.

- Kiscsillag, veszel nekem jobb autót?

- Megértem, hogy zavar a vezetési stílusom, teljesen jogos, ha legközelebb nem velem jössz.


Próbáld meg az adott szituációban, kapásból és viccesen visszalőni. Készülj fel, mert maguktól nem fogják abbahagyni.

Ja, és készülj fel frappáns válasszal arra, hogy : de hááát, ők csak viccelnek, de érzékeny vagy!

Ha sokáig húzod-halasztod, a végén olyat vágsz hozzájuk, amit majd bánni fogsz. Saját tapasztalat.

Az emberek ilyenek, ha nem húzod meg a határokat, kicsinálnak.

2019. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Többet biztos nem ülne egyikük sem az autómban.


Nem kell haragot tartani, hisz tényleg együtt kell dolgoznotok holnap is, holnapután is, de azért lábtörlőnek azért ne nézzenek.

Amúgy szerintem eleve bunkó ember az, aki leszólja a másik autóját, pláne ha azzal viteti időnként a seggét. Bunkó embereket, ha muszáj, elviselek a munkahelyemen, de nem haverkodnék velük, az biztos.

2019. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit reagálnék rá, hogy "akkor itt megállok, lehet menni busszal."
2019. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha útközben csinálják, akkor megkérdezném az illetőtől, hogy a busz vagy a villamos megállójában száll-e ki. Vagy zenét hallgatnék olyan hangerőn, hogy ne lehessen tőle beszélgetni.

Ha meg utólag fikáznak, akkor egyszerűen megmondanám, hogy nincs több ingyen fuvar. Vagy csak annak jár, aki meg is becsüli.

2019. nov. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!