Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mennyi idobe telt...

Nektek mennyi idobe telt olyan munkahelyt talalni, ahova szivesen jartatok dolgozni?

Figyelt kérdés
Elso munkahelyemet kozos megegyezes alapjan 4 honao utan otthagutam, most 4 honaoja dolgozok a masodik munkahelyemet, de ezzel sem vagyok megelegedve, minel tovabb dolgozok, annal jobban utalom az egeszet a fonokom miatt. Jo szakmam van, de megsem sikerult meg olyan munkahelyt talalnom, ahova szivesen jartam volna dolgozni es nem azert, mert nem szeretek dolgozni, csak vannak dolgok, amik az elozo helyen jol mukodtek, itt pedig nem es vice-versa. Felek, hogy nem fogok olyan munkahelyt talalni, ami minden elvarasomnak megfelelne.
2019. nov. 22. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Egy egész élet is kevés lett volna, mivel ilyen nem létezik. Saját vállalkozást indítottam.
2019. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Elso munkahelyemet probaido alatt ott hagytam (~2 honap utan), azota csak olyan helyeken dolgoztam, amiket szerettem is.
2019. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem soha nem fog sikerülni, ami részben az én hibám is. De örülök annak, hogy legalább biztos állásom van.
2019. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb 8 hónapot keresgéltem, de ez most az első munkahelyem és nagyon szeretem. De ezelőtt gyakornok voltam 3 helyen is, nem rossz helyeken, de 1 hónap után elegem lett belőlük
2019. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha nem sikerült ilyen, másrészt folyamatban lévő ügyről nem nyilatkozom.
2019. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Legközelebb sikerül leírnod azt hogy "hónap"? Igen én is telefonról írok, vannak ékezetek és le tudom írni a szavakat.
2019. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6-os, majd ha érdemben is hozzá tudsz szólni a témához, akkor beszélhetünk a helyesírásról.
2019. nov. 22. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!