Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miből áll egy takarítói munka?

Miből áll egy takarítói munka?

Figyelt kérdés
Helló, nézegettem a munkákat és takarítónő mellett döntöttem. Mit kell csinálni mondjuk ha egy lépcsőházas takarítás lenne vagy egy irodaházas. Nagyon kezdő leszek ebben, mert itthon is néha végzem komolyan a takarítást. Mennyire fognak figyelni közben vagy a magad ura vagy miközben takarítasz? Gondolom más eszközök és tisztito szerek leszek.irodaházban a női takarítónak is be kell mennie a féfi mosdóba takarítani vagy azt a férfi munkás csinálja? Bocsi ha sok a hülye kérdés de tényleg érdekel és szívesen csinálnám csak még kezdő vagyok. Bocsi a helyesírás hibákért...

2019. nov. 22. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Kell hozzá már OKJ, szóval csak úgy nem takaríthatsz. A kérdéseidből ítélve, már az első félórában megköszönnék a részvételedet.
2019. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű, mindenhol más a feladat. Megmondják, hogy mit kell naponta (akár többször)/hetente/havonta megcsinálni. Egy irodaházban pedig biztos be kell menni a férfi wc-be is. Nem fognak figyelni, csak az első időben, utána meg ha panasz lesz a munkádra.
2019. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
91%

Helytől függ. Én diákmelóban takarítottam egy elektronikai áruházban, az áruház részt és az iroda részt is nekem kellett csinálni, budikat, konyhát, ebédlőt, mindent. És persze hogy a férfi budit is, nincs rá külön ember :D

Anyám egészségügyi intézményben takarít, nekik még a titkárnőcik után mosogatni is kell meg a főorvosnőnek behordani a reggeli kávéját. Szóval nagyon eltérő dolgok vannak, utóbbit pl. egy nagyobb városban nem biztos hogy megkövetelik, de a kisvárosban, ahol az orvos az elitbe tartozik, simán. Plusz a sterilizálóba is ők rakják be az eszközöket, amikhez máshol hozzá se nyúlhatnának.

2019. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenhol más egy kicsit.

Nálunk pl az irodákban portörlés, kukák kiürítése, felmosás (ablakot pucolni nem kell)

Folyosókon felmosás.

Étkezőben letörölni, felmosás, néha hütő, miko kitakarítása0, kuka.

Mosdók férfi, női.

Előtér portörlés, felmosás.

Iroda előtt falevelek elsöprése.

Viráglocsolás.

Néha postára is elküldenek.

2019. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nos kicsit elment a kedvem ettől, viszont van más fajta munkára is lehetség.
2019. nov. 22. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül mit találtál?
2022. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!