Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek hol lehet nèvtelen...

Szerintetek hol lehet nèvtelenül panaszt tenni munkahelyi terrorral kapcsolatban?

Figyelt kérdés
3 èvig dolgoztam közmunkán x faluban,ès zaklatásszerűen,rágalmazóan ,lelkileg folyamatosan támadtak titkárnőt is beleèrtve.Nehezen teszem túl magam rajta.Szerintetek van e lehetősèg panaszt tenni következmèny nèlkül anonim vagy normál módon,hogy èrtsenek is belőle?

2019. nov. 22. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogdostak?
2019. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos rámentek az idegeim,meg egyèb,ès leszázalèkoltak
2019. nov. 22. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Utólag, úgy, hogy semmit sem tudsz bizonyítani? Sehol.
2019. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem feljelentèst akartam.Kösz a segítsèget.
2019. nov. 22. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen dolgokkal bántottak?
2019. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: Mert közmunkán mivel bántják általában az embert? Belemásznak a magánéletébe (a nemi életbe különösen), gúnyolódnak a külseje miatt, az eltérő stílusa miatt, meg ilyenek.
2019. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Panaszt tehetsz, de ha nem tudod bizonyítani nem sokra mész vele. Amúgy mi hasznod lenne belőle?
2019. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6Lehet nem fogsz igazat adni.Először is elmesèlek magamról nèhány dolgot.10 èvvel ezelőtt a páromhoz költöztem Bèkès-megye dèli rèszère.Sajnos nem maradtunk együtt,de èn mèg ott maradtam 3,ès fèl èvet a betegebbik lányommal.Èn sem vagyok Először másfèl èvig dolgoztam egy alapítványnál majd közmunkára mentem.Ott az első perctől kezdve nem tetszettem nekik,a bolondot látták bennem.Nagyon durván,fèlelemkeltően dirigálósan beszèltek velem,ès a főnök nekik adott sokszor igazat.Sokszor az olyan tulajdonságaim miatt ordítottak velem,amiről nem tehetek.Pl.lassú vagyok(gyógyszerektől)A kívülállók,akik látták,azok nekem.Több szemèlyes,meg fiús munkát vègrztettek velem,ès ha nemet akartam mondani,akkor az a munka megtagadásának minősült.Ha kiálltam magamèrt,annak negatív következmènye volt.Mint ha kènyszerítve lennèk,hogy csicska legyek.Rendszeresen nekem kellett vinni mindenki szerszámát,ès ha nem tettem meg,akkor engem vontak felelőssègre.Egy titkárnő többször gyanúsított,hogy nem vagyok a helyemen,mikor ott voltam,meg elkèredzkedtem valahova,ès utólag állította nem,ès ez rendszeres volt.Ja írtak igazolatlant,mikor kèrtem szabit.Volt ,mikor zaklatott állapotban mentem az iskolába ,a gyerekèrt a törtèntek miatt(nem tudtam hazaugrani átöltözni,mert pont akkor hagyták ott a cuccot,hátráltattak)amit jeleztek a családsegítőnek..Nem tudom,hogy neked ezek mennyire minősülnek bántásnak.
2019. nov. 23. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:
8: 6-os vagyok. Ezt miért nekem írod? Én egyetértek veled. És leírtam példaként azt, amit én tapasztaltam.
2019. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!