Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki Budapesten...

Van itt olyan aki Budapesten nem talál munkát és leköltözik vidékre hátha ott talál egy jó fizető állást?

Figyelt kérdés
Én találtam Budapesten munkát de keveset fizet és sokat kell dolgozni.Úgy tervezem hogy leköltözöm Borsod megyébe egy kis faluba hátha ott találok egy jobban fizető állást.Azonkívül Budapesten barátokat és barátnőt sem sikerült találnom,talán Borsodban ez is sikerülni fog.
2019. nov. 22. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Ne tartsd fordítva a térképet. :)

Borsodban még kevesebbet fogsz keresni, jobban fizető állás kizárt.

Ha meg kis faluba költöznél, ahová napjában 2 busz jár, akkor a barátnőkeresés alapban felejtős a környéken -kivéve ilyen Rézműves Gizi, meg Kolompár Titanilla jellegűek.

Szóval, ott erősen csökkennek az esélyeid.

2019. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyne, persze.
2019. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Falvakban nem nagyon, akkor már valami városba menjél. A vidéknek előnye, hogy a megélhetés is olcsóbb, tehát még ha kevesebb is a fizetés, akkor is kisebb százalékát költöd lakhatásra, kajára. De ezt csak nagy általánosságban mondom.

Általában "majd találok munkát" gondolkodással nem érdemes elindulni, biztosra menj.

Az, hogy barátokat találsz-e, nem ettől függ, nekem Budapesten és Borsodban is vannak, de ehhez nekem kellett elég nyitottnak lennem a barátkozásra, amíg nem voltam az, nem ment egyik helyen se.

2019. nov. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez troll kérdés.
2019. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj.

Eggyel kevesebb lesz itt.

2019. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!