Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek van olyan munkahel...

Szerintetek van olyan munkahely ahol vannak beépített, úgynevezett árnyékemberek?

Figyelt kérdés
Az a gyanúm hogy a cégnél ahol vagyok, vannak élmunkás kollégák, s szerintem ők kavarják a kakit -többek között a beosztottak közt is, megy a manipuláció,és a megfélemlítés, minden szinten- és jelentenek a főnöknek.Miért nem omlott még össze a kommunizmus szellemi hatása itt Magyarországon?Miért kell a másik után nyomozni?Miért jó ez?Mi kellene ahhoz hogy ez a rendszer eltűnjön?

2019. nov. 23. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek. Ezèrt senki nem fog külön embert fizetni, azmeg, hogy valaki önszorgalombòl jelenti mikor lògsz nem a cèg bűne.
2019. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem külön emberekről beszélek, akik külön fizetve lennének ezért.Akkor önszorgalomból én is mocskoljak be másokat?Ez szuper hozzáállás. :D
2019. nov. 23. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Mert azt hisszük, hogy ha valakit lentebb taposunk attól mi magasabbak leszünk. És tudod mit? Néha igaz. Egy esetleges létszámcsökkentésnél pl. ezek helye a biztos.
2019. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Mindenhol vannak ilyenek.
2019. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen! A háttérhatalom emberei mindenkit megfigyelnek! Na várj a szép pszichiátria,tele kedves mosolygós pszichiáterekkel. 😀
2019. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden munkahelyen van a főnökségnek minimum egy besúgója, aki rendszerint a legrégebbi ott dolgozók közé tartozik.

Mindkét fél hibás. A munkavállalók félnek, gerinctelenek és megalkuvok, így könnyen válnak spiclivé, más részről a munkáltató kéri is tőle az információkat, állandóan faggatóznak, mindenre kíváncsiak.

Javulás a magyar mentalitást ismerve, nem várható. Talán a ma felnövő generácio már kevésbé megvezethető és nem érdekli őket, hogy őszintén informálják a főnökséget, tehát talán inkább a saját közegükben összetartók a felfelé nyalás helyett. Én igy gondolom. Ha tényleg így is van, akkor ez némi pozitivum.

2019. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!