Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet, hogy egy 25 éves...

Hogy lehet, hogy egy 25 éves lány kapta a hónap dolgozója díjat?

Figyelt kérdés
Olyan dolgozók szokták kapni, akik 25+ éve itt dolgoznak, ez a csaj meg 3 éve van itt, elviekben nem is jogosult rá. És ő most 25 évesen megkapja, mert a volt tanára a vezető. Milyen dolog ez? Ezzel egy olyan szokást, "tradíciót" szakított meg, ami már azelőtt létezett, hogy ő megszületett volna. Jogosan vagyunk felháborodva, mi dolgozók akik minimum 10+ éve itt vagyunk, hogy egy olyan kapja aki meg se érdemelné? Csak a tanára elintézte neki? Mit tud ő 25 évesen amiért jobb másoknál? Milyen megalázó ez a sokkal több ideje itt dolgozó kollégáknak?
2019. nov. 23. 18:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Bele kell húzni, nem elégedetlenkedni... ¯\_(ツ)_/¯
2019. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Gondolkozz el, te mit nem tettél meg 10 év alatt, amit ő igen 3 év alatt. A hónap dolgozója címben benne van, hogy a HÓNAP dolgozója. Ha két hónapja lenne ott valaki és ő kapná, akkor sem lenne jogod megkérdőjelezni, hogy miért választotta őt a főnökség. Inkább pótold be, amit 10 év alatt nem sikerült.
2019. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Miss Endzsi ***** válasza:
93%
Ez alapján meg is érdemli.
2019. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%

25 éves, FELNŐTT NŐ!


Más ennyi idősen orvos, vagy katona, politikus, bérgyilkos,...


Miért ne lehetne a hónap csicskája?

2019. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Vagy ti nem dolgoztatok rendesen, ez rátok nézve égés, vagy ő nyalta magát be. Ha utóbbi a szitu, akkor elhiszem, hogy megalázó egy ilyen csitri, de akkor sem tudsz mit csinálni.
2019. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Miert kene, hogy az kapjon honap dolgozoja, aki regota ottvan? Ha egy 25 eves csaj jobban dolgozott abban a honapban, akkor bizony o erdemli meg a dijat.

Aki meg nem erti meg, hogy mit jelent a honap dolgozoja, annak a velemenye annyit is er.

2019. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezen a héten 7 év után megígérte a legújabb főnököm, ha 3 évig szorgalmas leszek, akkor utána junior értékesítési asszisztens gyakornok lehetek 2023-ban. A területen 10 év tapasztalattal ez nagy elismerés. Főként, hogy amikor felvetettem neki a témát, hogy szeretnék előrelépni, nem is ezt az irányt mondtam. :D


Szóval ne légy irígy, hanem légy szorgalmas. ;)

2019. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
14%
Ez az alapítványi iskola, ahol egy kemény alkoholista az igazgató? Biztos részeg volt, és elfelejtette, hogy ez nem szabályos. :)
2019. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem iskola, nem tudom miről beszélsz. De fontos ez? Akkor részletezhetem privátban.
2019. nov. 23. 18:48
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Kinek kellett volna kapnia azt a díjat? És miért? Komolyan kérdezem, kötekedő stílus nélkül.
2019. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!