Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betegen bementek munkába?...

Betegen bementek munkába? Hogyan kúráljam ki magam?

Figyelt kérdés

Máma voltam venni új kocsit leasingre. Dolgozok, nem mehetek betegszabadságra, mert az egész hónapot azzal elrontom a fizetést. Tegnaptól be vagyok rekedve. Náthás is voltam. Bevettem panadolt tegnap, és C vitamínokat szedek, strepsilst, és panthenol vitamin B5.


Voltam ügyeleten, mert fájt a mellkasomnál, tüdőm tájékán, néha a szívemnél is. Megmérték a vérnyomást, és a jobb kezemen volt 100-154, 154 a felső, és ügyeleten a ball kezemen 85-140. Nem kaptam injekciót. Érzem, hogy a hangom megy el, de nem fáj már a torkom. Mivel vettem magamnak új kocsit leasingre, nem szabad otthon maradnom, minden pénzre szükségem van.


Nem komoly a baj szerintetek? Mehetek nyugodtan munkába így? Mennyi teát ajánlott inni? Hány bögrével?


2019. nov. 23. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen állapotban ne menj be. Mármint a náthára értve, csak végigfertőzöl mindenkit.

A vérnyomás problémáddal pedig keress kardiológust mielőbb.


Az autót meg add el, ha pár napnyi műszakpótlék miatt már anyagi gondjaid vannak a részletek fizetésénél

2019. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Náthás nem vagyok annyira csak rekedt a hangom. Biztos hogy nem adom el a kocsit, minden álmom ez volt.
2019. nov. 23. 20:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam kardiológián minden rendben volt. Az ügyeleten is csináltak EKG kivizsgálást minden rendben.
2019. nov. 23. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a bajom. Legutóbb náthásan otthonról dolgoztam (meg lehetett oldani), mert nem kaptam rendesen levegőt, de sürgős meló volt, amihez kellettem, szóval a táppénz emiatt nem volt opció, viszont így ki tudtam kúrálni magam 2 nap alatt (hagymás és vajas-mézes kenyéren éltem + gyógyszer), ha bejártam volna, biztos, hogy nem tudtam volna meggyógyulni ilyen rövid idő alatt, vagy tovább romlott volna az állapotom, aztán tényleg táppénz lehetett volna belőle.

De van olyan, amit ki tudok hordani lábon. Szerencsére ritkán vagyok beteg.

2019. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!