Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is szerettek dolgozni?...

Ti is szerettek dolgozni? Várjátok a holnapot?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem, viszont holnap reggel jön pénz a számlámra, legfeljebb azért várom.
2019. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek dolgozni, mert érdekes a munkám. Kutatás fejlesztés.

A munka helyemet utalom nagyon. Mert korlátoznak a munkába. Mert nem engednek eszközöket használni, amik szükségesek a munkához. Mert nem adnak lehetőséget csendes helyre, ahol gondolkodni lehet elvonulni és agyalni, vagy csoportban problémát megoldani. (openspace környezet). Mert nem emelnek fizetést hosszú évek óta. Mert inkompetensnek hívnak, miközben az ötleteimet és megoldásaimat sajátjukként adják el, holott én dolgoztam vele és én gondoltam rá első sorban, hogy szükséges lenne ebbe az irányba menni.


Szóval kedden megyek állásintejúzni. Aztán szerintem az elkövetkező pár héten még többször ismétlem meg ezt, amíg találok egy helyet, ahol az innováció nem csak buzzword, hanem valóság.

2019. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a munkámat. Nem azt mondom, hogy várom, de nem undorral megyek.
2019. nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, merf szabadsagon leszek. Szerettem dolgozni, mert a munka tetszik, de a kollegak elbasztak az egeszet. Megy a beszologatas, pletykalas es a masik leszolasa. A munkamba beleszolnak, ha meg nem azt csinalom amit mondanak akkor szolnak a fonoknek
2019. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A munkámmal semmi gond, jókedvvel jártam be éveken át.

Az új főnök savanyú pofajara viszont kb senki se kíváncsi.

2019. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Beosztás szerint dolgozom, nekem most kefden lesz a hétfő. Nem utálom a munkám, mert javarészt alkotó tevékenység, de lehetne rövidebb a munkaidő, mert a jóból is megárt a sok.
2019. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen.
2019. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1. Dolgozni nem csak a munkahelyen lehet / kell.

2. Nem várom, hosszú, zűrös hét lesz.

3. Ma is dolgozom (munkahelyi dolgokkal)

4. Szívesebben dolgoznék ma itthoni munkákkal, rengeteg tennivaló lenne a ház körül is.

5. Amúgy igen, általában szeretem a munkámat, de nekem kell az egyensúly, szabadnapok után sosem "várom" az új munkanapot, hogy "hadd mehessek már dolgozni, mert itthon nem tudok mit kezdeni magammal".

2019. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En utalom a munkahelyemet, rádasul a hetfo az egyik legmelosabb nap. Bleh.
2019. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Holnap szabadságon leszek, ezért ma jól érzem magam. Nincs idegeskedés, szorongás, hogy jaj megint menni kell holnap

Maga a munkakör nem rossz, a munkatársaim rendesek, segítőkészek legtöbbje.

De ha nem kéne kívül állónak érezni magam, az jó lenne. Vagy csak szimplán nem oda tartozónak.

2019. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!