Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon vékony kisfiús nem...

Nagyon vékony kisfiús nem férfias srácot vajon alkalmazna valaki vagyonőrnek?

Figyelt kérdés
Ha megcsinálnám a képzést. Azért ott is válogat a munkáltató gondolom.

2019. nov. 25. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
fejezd már be
2019. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit? Ezt nem értem.
2019. nov. 25. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Mikor a köszvényes öreg tatákat is felveszik, nem hiszem hogy nagyon válogatnak.
2019. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen de csak azért mert azok nyugdíjasok, és nem nagyon kell fizetni utánnuk semmit. Szóval a munkáltatónak megéri. Sok intézményben ezért öregek a portások vagy őrök.
2019. nov. 25. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz,majd kiderül!
2019. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dolgoztam Tesco-ban árufeltöltőként karácsonyi időszakban, a biztonsági őr alacsony, vékony srác volt, úgy 50 kiló vasággyal együtt. 😀 Elgondolkodtam rajta, mi lenne, ha valami történne és neki kellene megvédeni bennünket.

Amúgy ha megnézed az üzletekben az őröket nem igazán találsz kigyúrt, szekrényméretű fazonokat, az ilyenek inkább testőrnek mennek.

2019. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen nyüzügéket több, mint gyakran nem fizetik ki, javaslom pattintsd ki magad és hogy stabil legyél, egy pibull tetkó sem árt.
2019. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Na mi van Obi, nem vettek fel portásnak? Pedig úgy izgultam.
2019. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!