Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkák vannak amiket...

Milyen munkák vannak amiket egy nagyon buta lassú értetlen ember is el tudna végezni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 26. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Takarítás

Biztonsági őr

2019. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
A gyári munkák 90%a ilyen. Egy, nem túl bonyolult mozdulatsort kell csinálni 8 órán keresztül.
2019. nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Kerti munkák (fűnyírás, kerttakarítás, hólapátolás)

Gyártósor

2019. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

@09:27


Na a legtöbb gyártósor az pont nem ilyen. Ott pörögni kell, mert elmegy az orrod előtt a sor. Sok helyen nem árt h a kézügyességed is jó. Az pont nem az a hely, ahol te nagyon elmélázgathatsz hogy most éppen merre áll a fejed....

2019. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

#4

Akkor tekintsd tárgytalannak amit írtam, nem ismerem a gyártósori munkákat.

Abból indultam ki, hogy akiket ismerek tanulatlan, gyenge értelmű emberek azok mind ilyen helyen dolgoznak.

2019. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Buta lassú embert nem tennék gyártósorra,báris ahol én melóztam nem ártott ha meg tudtad javitani a gépet ha megállt és bizony pörögni kellet rendesen ha nem akartad hogy feltorlodjon az árú.Dolgoztam lassú emberrel ,nem sokáig.
2019. nov. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

@09:40


Nekem volt gyártósori munkához balszerencsét és nem kívánom senkinek. Persze nyilván többnyire nem túl iskolázott, látszólag együgyű emberek voltak ott, de ott is ismerni kell a fogásokat, mikor hogy állsz be mit csinálsz, mert minden másodperc számít. Ott aki nem tud pörögni és megalszik a szájába a tej az megy a levesbe.

2019. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Most csináltam meg a CE jogsit, szóval kamionosnak megyek, az egész szakma a régiek szerint meg szerintem is le van butítva szóval kapok az alkalmon.


Eleinte targoncás voltam, csak ott pörögni kell.


Zérecshégivel meg nem megyek semmire, szóval..

2019. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

:D

agyam eldobom hogy véditek a gyári melót..sulit otthagytam 17 évesen, én is sormelóztam több gyárban is, és azt kell mondjam mindenhol buta, együgyü emberek vettek körbe... minden munkafolyamat a leghülyébbeknek van tervezve, pl tedd be a gépbe a sablonba a megfelelő pozícióban a munkadarabot, nyomj le 2gombot... mert ha csak 1gomb lenne a hülye parasztja levágná a kezét.. aztán cseréld ki a munkadarabot...

persze... kézügyesség meg szorgalom... leginkább alacsony iq, vagy bitang nagy agilitás a hülyékhez ami kell gyárba...

áldom az eget, hogy 3 ilyen év után visszamenekültem tanulni.

2019. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

@10:40


Én csak a saját tapasztalataimat írtam le.

Arról az egy hétről, ami után fejvesztve húztam el onnan a sátorfámat. :D

2019. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!