Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyet váltok és az új...

Munkahelyet váltok és az új munkahelyemen kell írjak egy egy oldalas bemutatkozást. Hogyan írjam meg? 22L

Figyelt kérdés
Programozói cégről van szó. Kimondottan Hobbym nincs, hogy arról beszéljek, nagyon szűkszavú és félénk vagyok. Sok tapasztalatom nincs a szakmában, de szerintem erre nem is kíváncsiak. Hogyan kezdem ek a bemutatkozást? Valami példát tudnátok írni? Előre is köszönöm

2019. nov. 26. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
lírod hogy hány testvéred van, milyen vallású vagy, hol laktál eddig, milyen iskolákba jártál, sportteljesítményed, tanulmányi teljesítményed, miből emelt érettségiztél, milyen okjt-egyetemet -egyéb képzést végeztél el
2019. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Én vagyok a szép királylány, akit megpörkölt a sárkány, szemem kancsal, lábam büdös, ráadásul hetvenötös!..." - A többi már jön magától! - VICC!
2019. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!