Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Unom a munkahelyemet, mire...

Unom a munkahelyemet, mire váltsak?

Figyelt kérdés

Eléggé belefásultam az irodai munkába. Talpraesett vagyok 3 év alatt megdupláztam a fizetésemet ( Ami még mindig elég kevés szerintem még vidéken is ) és szeretek is előre haladni. De ezek a vállalati bullshitek, meg irodai munkákkal járó unalom, ülés, 8 óra kínszenvedés ha van ha nincs munkád gyalázat. Meg ahogy rombolja az egészséget ( szem, hát, kéz , derék - szó szerint elsorvad az ember bent, börtön.


Nem tudnátok jó pörgős munkákat ajánlani, akár olyat ahol gépjárművet is lehet vezetni? Ahol nem rutin van, nem monoton? Fiatal vagyok, nem most akarok nyugdíjba menni. Amiket általában találok, szalag, vendéglátás, meg ezek az irodai hasonló munkák <- mind monoton.


Tudom, sokan vannak sokkal rosszabb helyen, de srácok én változtatni akarok és tanácsot kérek. És a menj el kukásnak meglátod milyen utána panaszkodjak, nem segítség, nem annak tanultam.


Informatikában dolgozok, üzemeltetés. ( Help desk - de itt a vállalatnál dolgozókat kell segíteni. Gyengébb rendszergazda. )



2019. nov. 26. 21:54
 1/10 anonim válasza:
0%
futár, csomagszállítás?
2019. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerintem nem fizetik őket meg. Netto 250 körül van a cél. De nem feltétlen állandó vezetésre gondoltam - hisz akkor a válasz a kamion jogosítvány -de az is monoton lesz. ( pár évig csinálnám amúgy. )
2019. nov. 26. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Coach?
2019. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Katonaság.
2019. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha autó vezetést is akarsz de nem állandóra akkor valami internetszolgáltatóhoz kellene menned ahol elküldenek hálózatot kiépíteni stb... vagy menj villanyszerelőnek, meg úgy az építőipar egyes ágait célozd meg.

Ha sok pénzt akarsz keresni akkor külföld nincs mese. Vagy elmész kamionozni az baromi monoton tud lenni főleg ha 10-12 órás út 80-90% át pályán teszed az a legrosszabb én véleményem és tapasztalatom szerint. A kamionozás addig jó hogy összetudj spórolni annyi pénzt hogy hitel nélkül tudj magadnak valami házat venni, esetleg egy autót szalonból, és ha ez megvan akkor abbahagyod és csinálsz mást. A kamionozás annyiból jó hogy nem kell állandóan életed végéig csinálnod. Csinálod eleinte főleg ameddig fiatal vagy, nincs családod, semmi pár évig, lesz házad, jobb autód, némi tartalék pénzed és elmész valami könnyebb munkára amivel foglalkozol idehaza hogy a havi megélhetésed meglegyen. Aztán később évek múlva ha már ott lesz a családod, a gyerekeid kezdenek felnőni, pénz kell nekik továbbtanuláshoz, lakásfelújításra, stb... akkor elmész kamionozni pár hónapot külföldre mondjuk egy fél évet beáldozol rá és megint abbahagyod például.

Én közel 3 évig kamionoztam külföldön. Annyi pénzem lett hogy házat tudtam venni és rendbe rakni. Van egy 5 éves kislányom, tervezzük már a kistesót is. Jelenleg helyben dolgozok egy logisztikai cégnél, ahol irodai munka is van, de sokszor targoncázok, meg nagyon ritkán 1-2 fuvart bevállalok szigorúan 50 km-es körzetbe teherautóval és ennyi a maximum amit fuvarozás terén megteszek. Én megmondtam hogy saját ágyamban szeretnék aludni minden egyes napon. Ha meg megszorulok és kell egy nagyobb összeg akkor eltudok menni külföldi kanyarokra, van egy cég ahol dolgoztam az utolsó kamionos hónapjaimban, ott amikor leszámoltam mondták hogy előttem az ajtó nyitva áll, ha alkalmi munka kell, esetleg 1-2 kanyar havonta akár ami maximum 2 éjszakázás lenne a kamionba akkor is menjek nyugodtan, ha több hónapon át szeretném csinálni, vagy újra állandóra mennék vissza akkor várni fognak. Ennyiből nekem jó hogy jelenleg elvagyok a családommal, ha meg mégis kellene a jobb fizu mert úgy alakul az élet akkor adva van a lehetőség bármikor.

2019. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
52%
A fentiek alapján a drogcsempészetet tudom ajánlani. Tuti izgalom, vezetés is biztos lesz, pörgős pedig többféle értelemben is lehet.
2019. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vree ***** válasza:
100%
Próbálj meg ugyanebben a kategóriában home office-os lehetőséget keresni. (Ahol nem ajánlják, ott is gyakran ki lehet alkudni, mondjuk, heti 3 napot próbaidő végével - kérdezz rá.) A saját lakásodban aztán már azt tornázol, akkor mész ki szünetben futni egyet vagy elkocogni vásárolnivalókért, amit/amikor akarsz.
2019. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Futár, de az is monoton. Párom alkatrèsz futár és van egy megszokott útvonala ahol minden héten megy, csak hetente más útvonalra osztják, de panaszkodik, hogy nagyon unalmas és èletveszèlyes az autó(szar abrancsok, nem működő ablaktörlő, stb.)

Szóval jó céghez kell menni, ha nem akarsz remegni egy szar autóban.

2019. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pörgéshez azért a vendéglátás elég jó és ülni biztos nem fogsz.
2020. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el animátornak valami szállodába. Mondjuk a járvany utan.Vagy képezs at mahad rendezvenyszervezőnek én azt csinálom. Boldog vagyok hogy mostna jarvany miatt végre nem kell fel lenrohamgalnom egesz nap és ezer dolgot a fejemben tartanom és folymatosan intézkednem.
2020. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!