Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek egy munkának a...

Szerintetek egy munkának a túlèlésről kell szólnia?

Figyelt kérdés
Van rengeteg feladat a munkahelyeken, amit kevés emberrel kell megvalósìtani. Egy több gyerekes apukának másból sem áll a napja, mint a munkahelyi elvárásokat teljesìteni. Ha ezeket sikerül végrehajtani, cserébe nem kap soha semmit. Ellenben lehet, hogy a főnöke negyed évente is jutalmazásban részesül. Szerintetek kivel lehetne ezt megtárgyalni azt, ha már a dolgozó is törekszik a sikerre, hogy feljlődjön a cèg, akkor időközönként, ő is lássa a munkájának a gyümölcsét? (Egy elkeseredett apuka)
2019. nov. 28. 11:23
 1/7 A kérdező kommentje:
-azt
2019. nov. 28. 11:24
 2/7 anonim ***** válasza:

"Egy több gyerekes apukának másból sem áll a napja, mint a munkahelyi elvárásokat teljesìteni. Ha ezeket sikerül végrehajtani, cserébe nem kap soha semmit."

Szóval elvégzi a munkáját, amire szerződött és amiért fizetést kap. Mi az, hogy cserébe nem kap semmit? Azt teszi, amire felvették, nem? Nem igazán értem a kérdést. Előléptetésről, bónuszról, extra juttatásokról és minden ilyesmiről a főkökkel kell első körben tárgyalni, szükség esetén be lehet vonni a HR-t is.

2019. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
konkrétan milyen jellegű munkáról van szó?
2019. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nemcsak a gyerekes apa van így. Mindenki aki nem vezető beosztásban dolgozik. Megpróbálhatsz emelést kérni, vagy másik munkahelyet keresni jobb fizetésért.
2019. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Váltani kell. Ennyi.
2019. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mo.-n igen.
2019. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok apuka de az en életem sem all masból. Sőt en tényleg a túlélésre jatszom mert az új főnökömnek valamiért nem vagyok szimpi és ki akar rugatni. Minden nap rettegve megyek be mikor hív fel és kezdődik q napi kínzás éa megaláztatas. Legyél vallalkozó akkor magadért dolgozol nem egy cégnek.
2019. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!