Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szeretitek a munkátokat?

Ti szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés
Mi a foglalkozásotok? Szeretitek csinálni? Ha nem, akkor ti hogyan birkóztok meg a munkátok iránti utálattal?
2019. nov. 28. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtáros vagyok és nagyon szeretem a munkám. :)
2019. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyári munkás vagyok. Hogy szeretem-e, az változó, de semmiképp sem utálom. Főnökök rendesek, fizetés egész jó, munkaidő úgyszint páratlan.
2019. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyari melós, fizu jó, főnökkel jól kijövök, szeretem mivel nem az a szalagmunka vannak kihivások gyakran okoskodni és ügyeskedni kell, hogy jó legyen. Műszakrol ne is beszelve kb a fél hónapom szabad.
2019. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Programozó vagyok, nagyon szeretem.
2019. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Úszómester vagyok, kur va unalmas, pótlék nincs, fizetés kevés, tb-t nem fizetnek, a vendégek idiótàk, a hely koszos. Gyűlölöm.
2019. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem az eredti szakmámban tevékenykedem.


Vagyonőr vagyok már elég régóta elsődlegesen. Mostani helyemen készenléti jellegű munkát végzünk, így kicsit unalmas, de a kollégák és a hely jónak mondható.

Másodállásban fegyveres vagyonőr vagyok bankfiókban. Itt sokkal eseménydúsabban telnek a napok. Nagyon szeretek másoknak segíteni és mivel nyitott, kommunikatív személy vagyok, ezért szívesen beszélgetek bárkivel, ha kölcsönös a diskurzus iránti igénye, természetesen. 😊

(Na, ez a munka lesz sajnos jövőre offon, mert ennél a banknál le fogják építeni a legtöbb helyet, ahol eddig kisegítettem)

2019. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Utálom (szabadúszó adószakértő).

Viszont jól megélek belőle.

2019. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
1, Nem szeretem 2, Szociális területen dolgozom 3=1, 4, Bemegyek, elvégzem, nem nagyon csacsogok senkivel sem az ügyfelek kivételéve, azt majd vége lesz.
2019. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Régen szerettem. De jött egy új főnök és megutáltatta velem. Már sírva járok be és nem látom a kiutat. Nincs b tervem
2019. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyárban dolgozom, de nem szalag mellet. A munkatársak jók, a fizetés és a munkakörülmények kifejezetten jók, egyedül a 3 műszakot nem szeretem, de nem tervezek emiatt váltani.
2019. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!