Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karácsonyi ajándék tippek?

Karácsonyi ajándék tippek?

Figyelt kérdés
Melyiknek örülnének az alkalmazottaim karácsonykor: ha ajándékkártyát adnék nekik, amire töltenèk bizonyos összeget, aminek segìtsègével azt vesznek, amit akarnak egy adott helyen. A másik lehetőség, hogy több keretük lenne abban a hónapban, amiből szintén azt vesznek, amit akarnak? Ti minek örülnétek? :)(44/N)
2019. nov. 28. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
PÉNZ
2019. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jöhetnek még...
2019. nov. 28. 12:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első.
2019. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Második jobb, mert azt bármire költhetik. Férjemnek ilyenkor volt egy nagyobb összeg karácsonyi pénz, ugyanúgy a számlájára jött, mint a fizetés.
2019. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 28. 13:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan nézzétek hülyének, de én az alkalmazottak ajándékát (pénz) mindig egy szép karácsonyi képeslap mellett borítékba teszem. Nekem olyan lerázósnak tűnik, hogy a fizetéssel együtt megkapják utalásba. Igaz mi alapból se vagyunk sokan, így nem nagy plusz meló.
2019. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Praktikus. Köszi az ötletet!
2019. nov. 28. 13:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Nehéz.

Az első mondjuk azért jó mert ha egy ruházati üzletről van szó akkor azt tuti magamra költeném és ugymond megmaradna.

Pézt már többször kaptam,az elment,sokszor azt se tudtam mire amire szükség volt.

2019. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 22 alkalmazottunk van. Építőipari cég. Mi úgy szoktuk, hogy mindenkinek csinálunk egy szép ajándék csomagot. Gyümölccsel, édességgel, szaloncukorral, kávéval, pezsgővel és a csomagolásra szépen rákötök egy borítékot amiben készpénz van. /10 napi bérük/ Ezt közel húsz éve így csináljuk a férjemmel, ez a bevett szokás nálunk.
2019. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pénz, pénz, pénz. egyértelmű:)


Én dolgoztam egy állami helyen, ahol minden ünnepkor kaptunk egy üdvözlő levelet, amit a diri írt alá személyesen. Ezt a gesztust mindenki értékelte, hiszen tudtuk, hogy 300-400 levelet kellett aláírnia. Szerintem ez tök jó, mert egy képeslapnál arra gondolnak sokan, hogy "ezt a pénzt is inkább adták volna oda, amibe ez került", de egy kinyomtatott papíron lévő jókívánság, kis karácsonyi motívummal, idézettel, aláírva szerintem teljesen oké a lóvé mellé :)

2019. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!